Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update módszerben...

Kisponi kérdése:

Norbi update módszerben (kódok szerint) mikor, hány órakor szabad enni a nap folyamán műzlit (házi keverésű)?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a könyvét, le van írva benne.
2014. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ mi van benne. :) Szerintem reggelire mehet nyugodtan. Én pl.zabpelyhet szoktam natúr joghurttal, pici édesítővel. Fini, tápláló és egészséges.
2014. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos álló munkám volt és egy hónap alatt fogytam le 80 kg ról 63-ra .Reggeli egy szalámis zsömle ,ebéd kettő ,vacsi egy .Azért volt nasi is de az is csak száraz marha húsos Chips.Hétvégén normális kaja és semmi csoki.Ha hiszitek hiszitek ,ha nem akkor nem ,de nekem be jött.Nem is tudtam róla, de ki is léptem mert nem bírták a lábaim sajnos. Most vezetgetek és 98 kg lettem és zabálok mindent de ez tudatosan .
2014. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha

[link]

2014. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!