Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért jobb az update-s, mint...

Miért jobb az update-s, mint a hagyományos dolgok?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam benn egy fenn említett üzletben,megnéztem sok termék hátoldalán.Mit ad isten azt tapasztaltam,hogy ugyanannyi a kalória,szénhidrát benne,mint a hagyományos termèkekben!Akkor miről beszélünk?!Lehet venni alacsony zsírtartalmú dolgokat,teljes kiőrlésű dolgokat,ugyanott vagyunk.Szóval?!

Mondjuk én nem is eszek pékárút a diétám alatt,ezért nekem mindegy is.Valaki érveljen már,kíváncsi vagyok miért jobb a 10* àron megvenni ugyanazt,csak azért,mert "update".Aki forgalmazza,annak biztos kiváló.


2015. márc. 25. 10:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*hátoldalát
2015. márc. 25. 10:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb - inkább rosszabb -, csak jobban van reklámozva. A sok értelmetlen, gondolkodásképtelen ember meg elhiszi.
2015. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb? A saját marketingesük érvelhetne neked, ha arra vágysz :)
2015. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem jobb, sokszor úgy csökkentik a ch tartalmát, hogy telenyomják szójával (ami mint tudjuk baromi egészségtelen) meg egyéb adalékanyagokkal, amik ugyan "segítenek" a ch csökkentésében, viszont a kalóriatartalom megnő, így nagyon keveset ehetsz belőlük, hiszen mint tudjuk, a fogyásban elsősorban a kalória játszik fontos szerepet, nem a ch mennyisége. Így aztán igazából megveheted az egészségtelen testvérét is olcsóbban, hiszen mindkettő egészségtelen, és keveset lehet belőlük enni. Csak annyi hogy utóbbi olcsóbb:))
2015. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azért a fogyás egy biokémiai folyamat, aminek a hormonális vezérlésére nagy hatással van a ch fogyasztás. legalább annyira mint a kalória fogyasztás, sokak szerint
2015. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Azt h egy etel egeszseges vagy nem, nem abban merjuk h mennyi kaloria van benne. Ennek e beszelgetesnek kb annyi az ertelme mint a F1 autok teljesitmenyet a szinuk fuggvenyeben vizsgalni.

Miert nem a Ferrari a leggyorsabb mikor az piros?

2015. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6:Az update-es cuccok semmivel nem egészségesebbek,mint a sima teljeskiőrlésű pékárú,barna rizs,csirkemell,pulykamell,tengeri halak,zöldség,gyümölcs,tojás.Akkor miről beszélünk?!;)
2015. márc. 25. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En ezt nem is allitottam, csak azt h rosszul kozelited a dokgokat.
2015. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Azt h egy etel egeszseges vagy nem, nem abban merjuk h mennyi kaloria van benne. "

Gratula, csakhogy itt fogyásról van szó.

2015. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt sem (csak) a kalóriatartalomban mérjük :D
2015. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!