Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ki koplalt? Es mennyit fogyott...

Ki koplalt? Es mennyit fogyott mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hetig, -2 kg. De csak azert, mert hanytam es lazas voltam.
2015. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10 hete csinálom és 13 kg ment le.

Mondjuk koplalás és koplalás közt is van különbség. Van aki megeszik 1000 kalóriát és van aki megeszik napi egy almát. Nem ugyanaz.

2015. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászóló bölcsen szólott, a kockázatosan kevés evés nem ugyanaz, mintha megfosztjuk a testet a legalapvetőbb tápanyagoktól.

Ami esetet én ismerek (nem saját), az átlagban kb. heti -2 kiló 7 héten át, a végeredmény karcsúság volt, ami odafigyeléssel megmaradt. De valószínűleg ehhez megfelelő alkat kell. A nagy kalóriadeficitet sok munka okozta, nem szinte semmi evés, bár nyilván nem evett sokat a delikvens.

Én egyszer fogytam 4 kilót 11 nap alatt, alig ettem, mert nem volt rá pénzem, s 8 fokban laktam, ami azért megnövelhette a fűtés energiaigényét. Esélyes, hogy arányaiban sok izmot is veszítettem, de nem tudom. 1-2 kiló tuti víz volt, illetve a salakanyag hiánya a koplalás miatt... Számomra nem vonzó a dolog, túl kis eredmény túl sok szenvedéssel, bár nagyon éhes azért nem voltam, ilyenkor beindul a ketózis.

2015. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én egy hónap alatt 15 kilót fogytam. napi 3 liter sima víz, és max 300 kcal egy nap. (alma, jokhurt, puffasztott rizs )

kitartás kell hozzá, és akaraterő, de meg lehet csinálni.

2015. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 kg 2 hónap alatt, további 20 kg a következő 10 hónap alatt, ekkor beállt, s a rákövetkező éven át, vagyis mostanáig nem változott. 186cm 82 kg lett. Nem koplaltam. Zsíros husik, zöldség, kevés gyümölcs azt is csak nyáron, semmi gabona krumpli stb.
2015. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egész nyáron a tavaly dinnyét ettem...lefogytam vele 5-6 kgt. De, a nyár vége fele lehetett, talán. De koplalni ne koplalj.
2015. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Futás, sulyzos edzés!!!!
2015. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ti hülyék vagytok, akik koplaltok, végigolvastam mindegyiknek a válaszát, hogy koplalással mennyit fogytatok, és én többet fogytam, mint ti , OKOS DIÉTÁVAL és koplalás nélkül ;)


Sajnálom, valószínűleg hamarabb kerültem sorra, amikor az észt osztották.

2015. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!