Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan kezdjek bele a Norbi...

Hogyan kezdjek bele a Norbi féle update életmódba?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy nyárra leadok magamról pár kilót. Pocakra híztam és le szeretném adni, valamint szeretnék egészséges életmódot élni. 3 hete kezdtem csökkenteni a szénhidrát bevitelt és a cukrokat zsíros ételeket is kiiktattam az étrendemből. Emellett futok majdnem minden nap. A combomról lement kisebb felesleg, de a hasamról nem akar lemenni sehogy sem, a mérleg is ugyan annyit mutat, és arra gondoltam bevezetem az életembe az update életmódot. De nem tudom, hogyan kezdjek hozzá? Mindig rendeljem meg az oldalukról a menüt? Vagy vegyek hozzávalókat és csináljam meg magam az ételeket? Vagy hogy is van most ez?

2016. febr. 11. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Updatettel ne foglalkozz. Ha nem vagy cukros, vagy èdessègfüggő, akkor egy jól megvàlasztott ètrend ès edzès mellett nyàrra rendben leszel. Nem kellenek ehhez a tùlàrazott Norbi termèkek. (Amùgy Norbi előszeretettel hangoztatja a termèkei milyen jòk, olvass el nèhanynak az összetevőit, tele van sza**al.) Fehèrlisztet ellensègnek tartja, ennek ellenère pl. a bejglijènek 87%-a fehèrliszt. Ennyit a hitelessègèről.)

Ha van rà kereted, keress meg egy szemèlyi edzőt. Schöenekker Làszlòt pl. èn vele vàltottam èletmòdot.

2016. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak egyet érteni tudok az előttem szólóval. A minap nekem is ajánlották az update kenyeret, mit mondjak, nagyon finom volt... de mikor elolvastam az összetevőket, nem is volt kedvem többé az update kenyérhez. Egy okosan összerakott étrend szerintem sokkal egészségesebb és olcsóbb is az update módszernél. Ezzel nem szeretném Norbit leírni, mert tudom, milyen sok embernek segített a módszerével. De ha már kérdeztél, akkor tudd, hogy van más lehetőséged is. Kerüld a cukrot és a finomított szénhidrátokat teljes mértékben, fuss, mozogj és meglásd, el fog tűnni a hasadról is a felesleg. :) Egyébként a net tele van szuper receptekkel, és ha alaposan utána olvasol, nagyon könnyen tudsz tájékozódni, miből mikor mennyit egyél, vagy esetleg mit ne egyél, vagy mivel helyettesítsd a kerülendő ételeket. Szinte nincs olyan étel, amit ne tudnál egészséges módon elkészíteni.
2016. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két hétig nagyon odafigyeltem, hogy csak update1-es kajákat egyek, tornáztam a Rékás videókra, és lement egy kiló.

A hónap hátralévő részében fogytam három kilót, mert annyira nem maradt pénzem, hogy napi egy kínai zacskós levesen kívül mást nem ettem.

Ha úgy nézzük, akkor bevált.

2016. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csatlakoznék. Én azt gondolom, a szénhidrát jelentős csökkentése és a mozgás önmagában eredményt hoz.

Nem szükséges a drága élelmiszer.

Tökéletes a puffasztott rizs, az abonett reggel, vagy teljes kiőrlésű zsemle. Natúr joghurt, sovány túró, sok zöldség és gyümölcs.

Én mondjuk húst alapból nem eszek, de hal féle, vagy soványabb pulyka, csirkehús tökéletes kombináció.

Egy salátát összedobni még a kész előre zacskózottból sem sok idő, öntet helyett balzsamecet pisi oliva olaj. Töredéke árában.

2016. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!nagyon Jo uton haladsz es szinte a lenyeges lepeseket mar meg is retted es az eredmenyed sikeressege pedig mar csak a kitartason mulik majd. en sok sikert kivanok a folytatashoz.Nehany hozzaszolo valaszahoz meg annyit fuznek hozza ,nem ertem Minek van ITT es miert valaszol olyan aki ebben az egeszben nem hisz,es miert fikazzak egyfolytaban a Norbit.Aki nem hisz benne as be kovesse,de miert terjeszti a butasagait
2016. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!