Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update módszert ki próbálta...

Update módszert ki próbálta ki mennyit fogyott vele és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Nem a "csodakajákra" gondolok amit az üzletekben árul hanem a kód szerinti étkezésre.Étrendeket is szívesen fogadnák kinek hogy áll egy napja?!Köszönöm.
2016. márc. 13. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

60 g zabpehely vizbe nem tejbe

Fott csirkemell 125g 80 g rizs 150g brokkoli

Fott csirkemell 125g 130 g rizs 150g brokkoli

Fott csirkemell 125g 130 g rizs 150g brokkoli

Fott csirkemell 125g 80 g rizs 150g brokkoli

Turo zsirszegeny 250g

ez kb 3000kcal

2016. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ki fogyózik 3000 kcalla első? :D
2016. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki meg teheti :D amugy tomegelek de nem valami orbitalis modon 2600-700 kcallal mar semmi se tortenik szoval ugy 2400 el mar dietazom :D
2016. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert szamolgat mindenki kaloriakat?talan tûzelnek az etelekkel?((: Kedves kerdezo ha probalod kiiktatni a cukrot a feherlisztet az etrendedbol,szerintem a kodok nelkul is eleg rovid idon belul varhato a fogyas.A kodok csak segitenek megerteni hogy mely etelek javasoltak a fogyashoz.Ajanlani tudnam a sok folyadek(viz)bevitelet,zoldsegek,husok fogyasztasat,tojas,natural joghurt...stb.A zsiroktol nem kell felni,es foleg az olajoktol,mint pl.oliva olaj.rendkivul hasznosak a szervezet szamara,es nincs kozuk a hizashoz a tevhitekkel ellentetben. Pl.nekem egy napom KB igy nez ki:reggeli :tojas rantotta,spenottal,zoldhagymaval, tizorai:natural joghurt,ebed:csirke sutoben salival, uzsonna:keves gyumolcs ,vacsora sajt, csirkemellsonka,zoldseg. Remelem tudtam segiteni!((:
2016. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!