Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Létezik hatásosabb és olcsóbb...

Létezik hatásosabb és olcsóbb módszer mint az update diéta?

Figyelt kérdés
A párom szerint úgyis lehet hatékonyan fogyókúrázni hogy mindenből fele annyit eszünk mint előtte.Nekem viszont az update vált be mert akár este is ehetek és sosem éhezem.
2010. jún. 17. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is bevált, de a legjobban a 90 napos diéta. én úgy csináltam, hogy azt ettem, amit éppen aznap lehetett, de azért nem mindig tartottam be. pl. ha tészta nap volt és este sütit vagy pizzát lehetett enni, akkor én nem csak 2 falatot ettem, hanem annyit, hogy jól lakjak vele. meg volt, hogy megszegtem és különben meg nem 90 napig csináltam csak egy hónapig. mégis lement egy hónap alatt kb 10 kg. persze mellette sportoltam egy héten 2-szer. szerintem ez jobb, mert ugyanúgy eszel, főzől mint máskor, csak most azzal a különbséggel, hogy minden nap mást, még a változatosság miatt is jó. úgyhogy én ezért merem ajánlani, nekem maximálisan bejött.
2010. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a párodnak igaza van részben..de ha diéta helyett / mellett sportolnál, többre mennél ;)
2010. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én alacsony vagyok és vékony is. 155 cm és 42 kg. Ugyanis szerelmi bánatomban minden kajától undorodok. Tudom ez nem jó dolog, de nincs étvágyam. Amikor van akkor meg nincs kedvem enni. Észrevettem viszont, hogy a hasam laposodott. Ez az egy pozitív benne. :D

Szerintem rendszeresen akkor mozognod is kellene. Ha bevált az Update akkor szerintem maradj annál amíg kell.

2010. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!