Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy szobaban alvas - reggeli...

Egy szobaban alvas - reggeli ebresztot hogyan oldjatok meg?

Figyelt kérdés
Akik egy szobaban alusztok a babatokkal, hogyan oldjatok meg hogy ne ebredjen fel reggel mikor apanak az ebresztoje megszolal?
2019. nov. 27. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ébred fel olyankor. Illetve van, amikor igen, de tovább is alszik.
2019. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a párommal volt ez gond, nem babával, és a megoldás egy fitneszkarkötő lett, ami ébreszteni is tud - csendesen, rezgéssel.


Korábban az volt a megoldás, hogy általában magamtól felébredtem már az ébresztő előtt, és akkor ki tudtam lopózni a telefonnal/vekkerrel együtt, így nem ébresztette fel a párom.

2019. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rezgőre van csak simán állítva a telefon és a párna alatt van.
2019. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan kinyomja, nem ébredünk fel rá. Nem tudom hogyan csinálja, nekem nem menne. Okoskarkötönk is van, de a férjemet zavarja, nem tud benne aludni.
2019. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Halk, lágy zene az ébresztője, és nagyjából 5 másodperc alatt kinyomja. Még sosem ébredt föl rá a gyerek. Én igen, de az más kérdés :D
2019. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se én, se a lányzó nem ébredünk fel Apja ébresztőjére. Sőt ha én kelek korán, akkor az én 4-5 szundimra se...
2019. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rezgő ébresztő van beállítva, egyikünk sem ébred föl. Apa nyilván igen ;)
2019. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állítok ébreszőt rezgő a telefonon ami ott van mellettem és én ébresztem a férjem. De alapjáraton is ritka hogy tovább aludjon a gyerek fél hétnél.
2019. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Okosora. Rezeg annak a kezen, akinek fel kell kelnie. Nekunk ez baba elott is igy volt mivel nem is egy idoben keltunk. Egy xiaomi mi band mar fillerekert kaphato es kategoriajaban nagyon is jo masra is.
2019. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
Ha tényleg alszik, akkor nagyjából tojik minden hangra.
2019. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!