Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le a cicin...

Hogy szoktassam le a cicin elalvásról?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos babám csak cicin tud elaludni. Az hagyján hogy semmi álmosság jele nincsen, hanem csak elkezd sírni, és akkor már letenni is rohadt nehéz, plusz folyton kézben kell legyen, én ezt megelégeltem...

szóval, akinek sikerült valami normális altatásra átszoktatni, hogy sikerült?


2020. máj. 10. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Leteszed és hagyod sírni. Néhány nap után elalszik magától is. Nagyanyáink is így csinálták.
2020. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Megpróbálhatod ringatni, dédelgetni, amikor álmos, de egyrészt ez még nagyon pici, negyedik trimeszteres baba, szóval teljesen normális az igénye, másrészt az ilyen többemberes babák nem igazán szokták hagyni magukat szoktatni.

Lassan kinyílik neki a világ, egyre többször le tudod majd tenni fokozatosan.

2020. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Csak szólok, hogy az én babám 10 hónaposan ugyanez és egyre csak rosszabb. Nappal már csak kétszer alszik, de csak az ölemben cicin. Ha leteszem, sír. Nem tudom meddig, mert néhányszor próbáltam, de 20 percnél tovább én nem bírtam, így újra cicire tettem. Éjszaka óránként kel, cicin alszik vissza. Cumit nem fogadja el, ujját nem szopja.

Segíteni nem tudok, fogalmam sincs mi a megoldás, ezer dolgot kipróbáltam már, de azt tanácsolom, ha teheted mielőbb változtass.

2020. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én inkább azt vettem észre, hogy ahogy nyílik neki a világ, úgy egyre nehezebb elaltatni... Amikor hazahoztuk, még simán leraktam, és elaludt.. aztán szépen lassan már csak ringatva, és mostmeg már csak cicin... Mivel mindenhol lát mindent így ha nem szopizik akkor folyamatosan nézelődik, így lehetetlen elaltatni... :(

Éjjel szerencsére alszik 2-3 órát először (most éjjel cicin elaludt, és magam mellett hagytam az ágyban, így 6 órát aludt egyben) de utána nekem is óránként kelt, és cicin vissza... de nekem nem is az esti cicizéssel van a bajom hanem a nappalival...

2020. máj. 10. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van , hogy a rendesen, sokat egyhuzamban alvó babák 2%a ilyen könnyű tipus, a maradék 98nál meg megelégelték a szülők ami ment es hagyták sírni. Döntsd el bevállalod e
2020. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Viseld el. Ez egy baba. Szerencsére tud aludni. Van akinek nem tud. Nem tudom mit vártàl. Az egy másik ember, alkalmazkodni kell hozzá.
2020. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!