Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Dr. Dénes Ivett személyes...

Dr. Dénes Ivett személyes tanácsadásaval megoldottad a babad alvásproblémáját, ha a könyv nem volt elég?

Figyelt kérdés
Könyv elolvasása és alkalmazása nálunk nem hozott megoldást, azért kérdezem. Valaki mesélne tapasztalatokat? Mennyire szánja rád az időt?

2020. júl. 13. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem tudok releváns választ adni, de én is elolvastam a könyvet. Nagyon nem éreztem, hogy na most aztán fel lett találva a spanyol viasz. Ugyanezeket elmondta nekem nagyanyám és anyám is. Így szerintem semmi extra hűhát nem lehet várni személyesen sem.
2020. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen alvásprobléma?
2020. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy éjszaka még mindig sokszor felsír 8 hónaposan (3-6×) és mindaddig üvölt, míg meg nem kapja a cicit. Nehéz visszatenni a kiságyba, egy órába is beletelik, mire engedi, vagy mellettem alszik, de az az amit mindig is el akartam kerülni, hogy a férjemmel is lehessek. Akárhogy alakul az éjszaka, 8 óránál többet nem alszik. Nappal változó, hogy mennyit, de csak úgy tud aludni, hogy a kezemben van. Minden mád módszer kudarcot vallott a rokonok részeről is.
2020. júl. 13. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
BABA. Ez nem probléma (max neked) hanem teljesen normális. Ha megérett rá akkor majd átalussza az éjszakát. Fogzik, mozgásfejlődik, szepa szorong..... Stb. Rengeteg dolog befoyásolja az alvását. Az alvástréning többet árt mint használ. Legyél inkább türelmes
2020. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek a babaöböl lenne megoldás. Melletted alhat, de nem köztetek lenne a baba, mindenki biztonságban lenne és valószínű tudnátok is jól aludni. Vannak ilyen gyerekek, akik később alusszák át az ejjelt. Illetve az en fiam is ilyen felsiros. Mióta mellettem alszik, az első nyikkanasra ráteszem a kezem es mondom neki ssss-ssss és így nem sír fel, nem ébred fel. Amíg a kiságyban volt mire odaértem, már üvöltött és jól fel is ébredt.
2020. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

A könyvet olvastam, de szemèlyes tanácsadàsra már nem jelentkeztem. A könyv nem hozott megoldást, a csoportba is befizettem, de ott sem lettem okosabb, a díjban ugyan benne volt egy rövidebb telefonos vagy sype-os tanàcsadás, de arra akkora volt a jelentkezès, hogy lemaradtam.

A könyv egyèbkènt nem rossz, picit jobban megèrtettem a babàk alvàsi szokàsait, de nekem a gyakorlatba nem sikerült àtültetnem az ott olvasottakat. Ez lehet az èn hibàm is, nem tudom.

Aztviszont igen, hogy az alvàsproblèmàkat mindkèt gyermekemnèl a bûvös 2 èves kor elèrèse oldotta meg magátòl.

2020. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyet, hogy befizetsz, aztán lemaradsz...nem túl szimpatikus, hogy meg kell harcolni érte. Akkor reménykedek, hogy 2 évesen már jobban fogják érdekelni egyéb dolgok, addig inkább nem vállalunk kistesót, mert akkor több cici kellene :D
2020. júl. 13. 22:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Babaöblöt megnézzük, köszi a válaszokat
2020. júl. 13. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy a meglévő kisagybol is tudtok babaoblot csinálni. Csak egy ügyesebb kezű férj kell hozza 🙂
2020. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!