Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes kisfiam szuperül...

7 hetes kisfiam szuperül alszik az éjjel 4-5 (néha 6) órát, de utána sose tud 2 óránál többre visszaaludni. Kb. fél 11-kor fekszik le. Anyatejes. Lehet ezen vhogy segíteni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normàlis amit csinàl, ennyi idősen kifejezetten nem kène egyben többet aludnia. Majd ahogy nő, akkor lesz hosszabb az alvàsi ideje.
2020. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
De miért kéne neki 7 hetesen 2 óránál többet aludni egyszerre utána? Tök jól alszik, örülj neki.
2020. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Viccelsz? Ez egy óriási szerencse hogy ilyen sokat tud egyszerre aludni. Nagyon kevés baba alszik ennyit egyben ennyi idősen.
2020. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen felesleges lenne rajta változtatni, mert két hét múlva már nem így fog aludni. Lesz ez még így se.
2020. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez rossz lenne, sőt, csak valahogy az a benyomásom, hogy a második alvás után nyűgösebben ébred, mintha nem tudta volna kialudni magát rendesen. De tudom, hogy mázli, hogy egyáltalán ennyire hosszan tud aludni egyhuzamban, örülök is neki :) Köszi a válaszokat!
2020. aug. 18. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Én 1,5-2 óránként szoptatom éjjel a kis 5 hetesemet...Egyszer valami csoda folytán aludt 4 órát, azt hittem átaludtuk az éjszakát. 🙈😂

Örülj neki, hogy ennyit alszik. Nekem sincs egy szavam se, mert éjszaka eszik-alszik, ringatni se kell szerencsére, de ha már egyben alszom három órát úgy érzem, mintha minimum 10-et letoltam volna. 😅

2020. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: hűha, kitartás. Az kemény lehet. Nekem irtó mázlim van, sose kellett ennyire gyakran kelni. Lekopogom :D
2020. aug. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!