Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a másfél...

Miért nem alszik a másfél éves kisfiú???

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 hónapos kisfiunk még egy éjszakát sem aludt át. Még szopizik és minden éjjel 7 szer kel fel. Nagyon nehéz visszaaltatni, valamikor órákig sem sikerül. Csak kézben ringatva alszik el ha letesszük iszonyat üvölt és veri magát a falhoz. Már mindent próbáltunk , cumi, kakaó , tejital. Esetleg valami ötletetek nincs erre?

2021. jan. 3. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éves koráig szerettem volna szoptatni. 16 hós volt amikor nem bírtam tovább az éjszakázást. Elválasztottam, 2 napig kereste, de két héten belül végre elkezdte átaludni az éjszakákat. Megváltás volt.
2021. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
2 évesen sem alussza át az éjszakát, pedig 18 hónaposan ő is leszokott az éjszakai ciciről. Nem biztos hogy garantált a siker :(
2021. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
A fiam kb 6 hetig szopott, most lesz 4 eves es meg mindig jon-megy ejjel, ezzel szemben a lanyom 2 lesz, szopik meg es a fiamra kel fel. Magatol nem kel kb 15 hos kora ota.
2021. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a cukros, nehezen emészhető kakaó aztán baromira használ.
2021. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es, ezen en is kivagyok. Nem tudom, hogy gondolja aki ad kakaot, hogy attol majd alszik a gyereke. Van olyan ismerősöm akinek a 4 eves kolyke 30kilos, brutal rossz alvo, ejjel tobbszor felkel kakaozni, amikor is 2-3 deciket betol, a gyerek már szabalyosan gurul es nem erti EZ HOGY TÖRTÉNHETETT...?
2021. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!