Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Óránkénti, két óránkénti...

Óránkénti, két óránkénti ébredések mikor múltak el? Vagy mikor csökkentek nálatok?

Figyelt kérdés

Most 6,5 hónapos.. Mikor várhatok javulást?

Kötötted valamihez? Pl. hozzátápláláskor mennyiséget evett, elkezdett kúszni - maszni, kibújt a foga stb?!


2021. ápr. 14. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kisfiam... még nem tudok erre válaszolni. 6osnak üzenem, hogy van ember, aki kibírja, pont fél éven keresztül nyomtuk így. Ezalatt kijött 8 foga (szemfogak és őrlők), amire hiába adtunk bármit, nem használt, de amint az utolsó kijött, aludt is, mint a kisangyal; ezen kívül ugye ebben az időszakban kezdett el járni és a beszédfejlődésben is nagyot ugrott. Szóval ja, vannak babák, akiket ez megvisel, pedig van napirend és tápszeres.

Úgyhogy csak annyit tudok mondani kérdező, hogy remélem nektek rövidebb lesz ez az időszak. Mi meg közben lelkiekben készülünk a nagyőrlőkre.

2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

6os: ez a kérdés téged nem érint, miért kell rá válaszolni?!

Szövegértelmezés nem megy, nem azokat szólitottam meg, akiknek alszik ejszaka a babajuk.

Az enyém is aludt 4 hós koraig...

2021. ápr. 14. 14:21
 13/19 A kérdező kommentje:

10es, köszönöm. Egyszer biztos átalussza, vagy legalább kevesebbet ébred.

Egyébként nem ilyen gáz mindig, ez most az utolsó két nap..

Jó, nem alszik 6-7 órát egyben, de 2-3 már nekem jónak számit

2021. ápr. 14. 14:23
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

Na jó, ez annyira tipikus, irigykedni arra, akinek képes aludni a babája. Biztos sokat segít rajtad igaz ha irigykedsz?

Nem szemétségből írtam a 6-os választ.

De ami azt illeti konkrétan el sem hiszem, hogy tényleg ÓRÁNKÉNT kel fel minden éjjel (nem arra gondolok, amikor fogzik pár napig) egy ekkora baba, a koraszülött lányomat 3 óránként kellett kelteni a legelején, hogy egyen, 1 hetesen se ébredt óránként, pedig ilyen kicsinél még normális is lehet. Úgyhogy a javaslatom vidd el kivizsgálásra, mert nagyon nem normális ez a helyzet, már ha igaz.

2021. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
Ja és ha máskor egy bizonyos csoporttól vársz választ, akkor legalább írd bele a kérdésbe, akkor már kikérheted magadnak ha nem megfelelő személy válaszol.
2021. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
#9 ne vedd magadra! Itt csak azokat a történeteket fogadják el, ahol a 2 éves gyerek is óránként kel éjjel. Nem szabad olyat írni, hogy jól alszik, még akkor is, ha igaz, mert az itteni anyáknak böki a csőrét, hogy van, akinek jobb.
2021. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem folyamatosan ébred óránként, de előfordul. 2-3 óra viszont átlagos.

Senki nem irigy rád, örülök hogy a tied jól alszik. De mivel nincs tapasztalatod az ebredesekkel igy felesleges is valaszolni.

Igaz, nem kötöttem ki, de a kérdés azokat szolitja meg akiknek ebred a gyerek. Az nem te vagy, igy téged nem szolit meg, feleslegesen vitazol velem.

2021. ápr. 15. 08:13
 18/19 anonim ***** válasza:
8%

Olvasd már el légyszi a saját kérdésedet! Teljes johiszemüséggel válaszoltam rá azt, hogy 1 hónaposan, mert ez volt a kérdés.

"Óránkénti, két óránkénti ébredések mikor múltak el?"

2021. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van.. Köszönöm a választ.
2021. ápr. 15. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!