Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szemdörzsölés, kapálózás...

Szemdörzsölés, kapálózás félálomban is?!

Figyelt kérdés

Mindig minden altatás közben ha álmos a szemét szinte kinyomva ,arcát dörgölve nyűglődik.

Úgy sikerül csak, hogy lefogom és úgy kb 5-10 perc és el is alszik,de néha így is elkezd lábat-kezet kalimpálni ha már elengedtem és visszaébred.

Miért?? Másnak is van hasonló?

10hós



2021. jún. 19. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a foga faj a fulet szokta piszkalni kozben?
2021. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

16 hós és még mindig ugyanezt csinálja + úgy alszik el, hogy tépi a haját...

Én nem fogom le, egy idő után bealszik.

2021. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣lassan 2 éves. Ha megfogom a kezét, a lábát mozgatja, ha azt is akkor a lábujjait. Jobbik esetben. Rosszabbikban ordít hogy lefogom. Már meg se szoktam próbálni. 1 óra mire alszik😅
2021. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jajjajj

Akkor nem nagyon reménykedem a változásban😂

Ahhoz amúgy már fáradt szokott lenni hogy felfogja hogy igazából lefogom 🙄

Hozzábújva, egyik keze a fejem alá , egyik kezem a lábai alatt átkulcsolva, másikkal őt átölelve a kezét , szóval végülis azt veszi észre hogy nagyon hozzányomulok

Csak tök rosszul érzem magam miatta , hogy azért mégis le kell fogni.

De köszi, valamivel jobb, hogy nem vagyok egyedül 🤗

2021. jún. 19. 22:49
 5/11 A kérdező kommentje:

#1

Ha a foga fáj akkor még a fejét is rázza és a nyálas kezével törli a szemét meg az arcát , szóval ez nem újkeletű vagy időszakos szokás nála, hanem a napi 4 altatásból 3 ... 😄

2021. jún. 19. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne fogd le. Ha te sz..rul alszol és mocorogsz téged se fognak le gondolom hogy hagyd abba.fogadd el hogy ezt csinálja, ha alszik ugyis abbahagyja.
2021. jún. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ó.. az nem opció.

A kialvatlan álmos gyerek olyan mintha azt maga a sátán küldte volna rám 😆

Akkor hagyja abba,ha alszik, mert elfele alvás helyett csinálná (,ha hagynám.)

Na meg ha brutál álmos , akkor is ..

2021. jún. 20. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is van gyerekem, aki sokszor álmos, kialvatlan, de soha nem tartanám a sátántól valónak. Ez egy gyerek aki kinlódik. Te tipik az a szülő lehetsz aki elvárná hogy ennyi idősen egyedül megetesse magát ,meg el os aludjon szépen, neked meg semmi gondod ne legyen... Elárulom ez nem igy lesz...és a véleményem tartom,hogy lefogni egy gyereket mert láthatóan kinlódik, na az is valahol a sátántól való...
2021. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nemtudom mivel lázítottalak be ennyire , talán egy kis poénnal, viszont sok anyuka helyezi szorítós pólyába a babát mert nekik ez nagy komfortérzetet ad.

A "lefogásom" is hasonlóan elven alapszik. És az sem ördögtől való találmány :)

Én nem x-ellek le , csak megkérlek ha már gyereket nevelsz ne legyél már ilyen negatív, és így segíts a jövőre való tekintettel az online bullying visszaszorításában. :)

2021. jún. 21. 12:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Most találtam rá a kérdésedre, kérdező. 3 hónapos a lányom, és ugyanezt csinálja, már kérdést akartam kiírni pont...kalimpál, forgatja a fejét ide-oda, helyezkedik. Ha a kiságyba leteszem, és épp éber szakaszban van, akkor is elkezdi, fognom kell a fejét, fenekét, hogy átlendüljön. Ezek szerint másnál is van ilyen, ez megnyugtató. Ha hagyom kalimpálni, felébreszti magát. Most talán a meleg miatt még rosszabb, mert a karomban altatom, szerintem melegítjük egymást, és ez zavarja :(
2021. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!