Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért forgolódik a pici?

Miért forgolódik a pici?

Figyelt kérdés

12 hetes babám 1 ébredéssel, de átalussza az éjszakát, 21:00-9:00-ig kb, nagyjából félidőnél ébred, 3:00 körül. Csak szopizik és már alszik is vissza, de innentől már csak nagyon felületesen alszik. Reggelig csak forgolódik, túrja a fejét, hangokat ad ki… olyan mintha valami zavarná, amikor felkelek hogy kivegyem(mellettünk alszik) akkor látom hogy amúgy nincs is ébren, nem értem mit rontok el vele hogy nem tud nyugodtan aludni :(

Igaz, egy picit recseg az ágyunk, azt most lefogjuk cserélni mert arra tippelek.

Másnak is volt ilyen?



2021. júl. 31. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha az ágyrecsegés lenne, szerintem az éjszakai alvás első fele sem lenne nyugodtabb neki
2021. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te sosem forgolódsz éjjel? Végigalszol moccanás nélkül 10 órát is akár,egy helyzetben?

Frontok vannak,dögmeleg,lehet a fogai is mozgolódnak,bármi lehet.

2021. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, az én lányom nyöszörgött is, éretlen az idegrendszerük, nem úgy alszik, mint egy felnőtt.
2021. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!