Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen jól bevált mesekönyvet...

Milyen jól bevált mesekönyvet vegyek alvás előtti meseolvasáshoz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam amibe nem túl hosszúak a mesék és egyszerű, érthető nyelvezete van. Elvesztem az online könyvesboltok kínálatában. Kinek melyik volt a kedvence amikor mesét olvasott az apró gyermeknek?
2021. aug. 11. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én vehetek bármilyen könyvet. Ha neki nem tetszik, nem olvashatom. Csak azt hallgatja végig amit ő választ ki és szeret.
2021. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Trixie könyvek jöttek be, viszonylag rövid, egyszerűbb mesék sok képpel.Ezeket szívesen hallgatja.A hosszabb, bonyolultabb meséket egyenlőre nem nagyon szereti.
2021. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boribon, Bogyó és Babóca, Pitypang és Lili
2021. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkora gyereknek kellene?


Mi most szaladtunk bele Vadadi Adrienn Kismackó kalandjai című könyvébe. Nagyon jó történetek, jó rajzok, de a 4 évesemnek már rövidek. Mire belendülnénk vége, de van olyan gyerek, akinek bőven elég ebben a korban is.


Egyébként 1,5-2 évesen a Boribont, Bogyó és Babócát, Vidám meséket olvastunk.

2021. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!