Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen dalt, zenét szeret...

Milyen dalt, zenét szeret hallgatni a gyereketek elalváskor?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármit amit éneklek neki
2021. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Már tini a fiam, de amikor kicsi volt mindig a Lady Gaga albumot kellett neki játszani. :D


Mai napig megvan az emlék a fejemben, ahogy 3 éves, ráadom az esti pelust, összebújunk az ágyban és ismétlésen megy neki az MP3 lejászón fülhallgatóval az "I like it Rough" című szám, azt szerette a legjobban és hamar bealudt rajta.

2021. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát... Ő még mindig a Tente babát kéri. Pedig 5.5 éves, és nappal igencsak tiltakozik a "kislány" megszólítás ellen :D


Ez még nem tűnt fel neki :).

2021. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Chet Bakert szokott leginkább kérni. 2 éves.
2021. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek már nagyobbatk, 8,10,12 évesek. A naggyal a beszelgetés és a hülyülés az altató már, a két kicsinek éneklek még alvás előtt, tente baba, fülesmackó, szegény legény, és ilyenek, és ami nem maradhat el: Palya Bea: altató Liliennek. Amikor a legnagyobb még 3 éves körül volt akkor találtam rá, és ez volt az egyetlen amitől az ész nélküli hisztit abbahagyta és amitől pár másodpercen belül elálmosodott . Azóta program ez nálunk esténként, nem számít hogy hallottuk már százezerszer, nem számít hogy minden nap ez van, imádják és még mindig elálmosodnak tőle és lenyugszanam. Nekem is énekelnem kell, de még én sem unom :)
2021. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nótár Maryre azt mondta a kétéves kislányom, hogy kapcsoljam ki, fáj tőle a füle. 😂
2021. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Honeybeast-Gyönyörűm

Már amikor a pocakban voltak, akkor is ezt énekeltem nekik(2 és 5 évesek). A 2 évesnek szoktam az Édes kisfiamat is. Az 5 éves nagyon szereti még az Én elmentem a vásárba-t, mindkg együtt énekeljük.

2021. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Totál felébred tőle. Imádja a zenét 😁
2021. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomnak amit éneklünk: Micimackó, Egyszer egy királyfi, Bóbita.

Kisfiamnak próbáltam pár alkalommal énekelni, de rögtön elkezdett sírni tőle :D

2021. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sabatont, maident.
2021. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!