Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj, ha hason alszik a baba?...

Baj, ha hason alszik a baba? 6 hetes

Figyelt kérdés
Ha a hátára fordítom, azonnal felébred. Tudom, hogy a szakmai ajánlások a háton alvást ajánlják… Nektek is hason aludt?

2022. jan. 26. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is hason alszik, de mindig légzésfigyelővel (3,5 hónapos).
2022. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is néhány hetes kora óta hason alszik.
2022. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam csak hason tud aludni 1hós kora óta, lassan egy éves és még mindig felkel ha a hátára akarom fektetni.
2022. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem otthon élek ugyan, de nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy ha egy szobában alszik a baba, akkor lehet hason. Azért én kapcsolnék légzésfigyelőt. Biztosan van összefüggés a bölcsőhalállal valamilyen szinten, de egy kicsit szerintem túl van lihegve.
2022. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is csak hason tudott aludni, ha hanyatt fektettem, rövid időn belül felébredt. Légzés figyelőt használtunk, semmi gond nem volt.
2022. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Európában nagyon ritka a bölcsőhalál, főleg, ha közös szobában alszotok, nem dohányoztok stb. Szerintem ne izgulj ezen, de nyilván nem hülyeség a légzésfigyelő.
2022. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is mindig hasra fordítottuk, bukások miatt is szerintem ez biztonságosabb,mivel ki tud folyni egyből a felesleges tej,tápszer. Valamint később sok haszna lesz, mert így fog erősödni a nyaki,háti stb. izomzata. Légzésfigyelőt mi is használtunk, ez megnyugvást adott,illetve közös szobában alszunk Vele.
2022. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
7. Egyetértek veled, kis adalék ha valaki erre járna. Legutóbbi kutatások szerint háton is szépen kifolyik a tej. Mai napig él, hogy megfulladhat, de ez nem így van. A hason fekvést pedig éber állapotban kell végezni, sajnos az alvás nem számít bele. Viszont amíg elalszik az igen, szóval fél igazság :)Remélem nem veszed okoskodásnak, hogy beleszóltam.
2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!