Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónaposan lehetséges, hogy...

9 hónaposan lehetséges, hogy csak napi 2 alvásra van szüksége, amik fél órásak?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete már napi 2x alszik fél órát a 9 hósom, és szerintem kevés neki mert előtte másfél órákat aludt, azelőtt meg még 3 x fél-1 órákat… amúgy alapvetően szerintem rossz alvó. Benne vagyunk most egy alvás programban éppen, de a terapeutát most nem érem el. Azt hittem csak pár nap mert fogzik vagy ilyesmi, de olyan mintha beállna neki ez a fél óra. Estére totálisan hulla már… :(
2022. febr. 13. 19:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy bárhogy próbálkozhatok, 3x nem alszik, de 2-őt meg csak röviden, pl hiába sétálunk vagy rakom autóba, nem alszik többet, kereken 30 perc csak vagy du 40
2022. febr. 13. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha éjjel alszik, akkor tedd össze a kezed és adj hálát.😂Ha éjjel is így kell akkor valóban rossz alvó és majd idővel javulni fog.
2022. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, legalábbis nálunk mindkét gyerkőc 3x30, majd 2x30 percet aludt nappal, amíg 1 évesen át nem álltak az egy alvásra délben. Ott már kislányom 1-1,5, kisfiam 2 órákat alszik/aludt .
2022. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én babám 6 hónaposan szokott át a napi 2 alvásra és eleve úgy tudom, hogy ilyenkor már csak 2-t szoktak (olyat is tudok, ahol egyet). Azt nem írtad le, hogy éjjel mennyit alszik?
2022. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kislanyom is pont igy volt. Nappal aludt 2x 30 vagy nagyon max 40 percet. Szerencsere ejjel aludt nem volt gond.

Most at allt napi 1 alvasra, pontosan 1 evesen törtent ez az at allas. Azota alszik 1.5 orat delben.

2022. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ejjel 10-12 órát simán alszik. De sajnos sokat sír éjjel, főleg az este első felében, sokszor ébred de vissza is alszik ha iszik pl. Azért furi ez nekem mert sokat dörzsöli napközben a szemeit, nem értem miért nem alszik többet, hiszen eddig valamivel többet aludt… :(

De “örülök”, hogy mások is vannak így, mert azt hittem valamit nagyon elrontok

2022. febr. 13. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Éjjel 10-12 órával a nappali összesen egy bőven elég. Az én babám jó esetben alszik éjszaka legfeljebb 10 órát, emiatt nappal többet alszik, de összesen annyit, mint a tiéd. A szemdörzsölés lehet az unalom jele is, esetleg másként kellene altatni.
2022. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
9 hónaposan a statisztikák szerint éjjel 10-12 órát kell aludni. Nappal pedig 2 x 1-1,5 órát. Ébrenléti idő ennyi idősen max 3,5 óra… 1 alvásra úgy tudom 12-18 hónaposan kell átállni, nagyon korai 9 hósan szerintem
2022. febr. 15. 06:47
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem a statisztika szerint müködnek. Sose lesz 1 perc nyugtot ha mindenben a statidztikakhoz es a szak könyvekhez igazitod.
2022. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor 2 lehetőség van. Egy: a gyereked nem olvasta sem a statisztikákat, sem a szakkönyveket. Kettő: nagyon elrontottál valamit/beteg a gyerek, rohanj vele sürgôsen alvási ambulanciára (irónia).
2022. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!