Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rosszul alszom a gyerektol...

Rosszul alszom a gyerektol kulon szobaban, rosszul alszom, ha mellettem fekszik, mi a megoldas?

Figyelt kérdés

2 eves, atlag 2-5x ebred. Ha kulon alszunk 2 oran at forgolodom, mire elalszom, nyugtalan vagyok, hogy nincs mellettem, aztan kelhetek hozza, mikor vegre sikerul elaludni, es igy jobban fel is ebredek.


Ha mellette alszom, akkor nyugodt vagyok, de nem tudok kenyelmesen elfekudni, mert a gyerekszoba pici, egy 80-as leesesgatlos agy van benne, oda szoktam befekudni melle.


Nem tudom, mit csinaljak.


2022. márc. 6. 08:02
 1/10 A kérdező kommentje:
A masik szobaban aludni nem opcio.
2022. márc. 6. 08:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Az o szobajaban, az agy mellett a foldon nem tudsz akudni? Ha sehogy se jó, ott legalabb elfersz talan.
2022. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagyobb ágyat
2022. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Miert nem alszik veletek a haloban, kulon a sjaat agyaban? Mi igy alszunk, a mi agyunk melle van tolva a hazikos agya,kozel is vagyok, de megsem a fejemen ugral ejszaka...
2022. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy bébiőrt, meg menj el pszichológushoz ha az sem elég.
2022. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a gyerek és félsz a saját szobátokban, hogy baja van a gyereknek? Jesszus. Vegyetek egy bébiőrt vagy valamit, aztán aludjál. Vagy veszel egy ágyat, fotelágyat a gyerekszobába amin te is elférsz. De ha mrá 2 éves, tök felesleges. Gondolom 3-4 éves korában úgysem együtt alszatok már.
2022. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd vissza az aggódás faktort. Később mi lesz? Majd ha oviba jár akkor egész nap az ablak alatt leszel, mert aggódsz?

Vegyél egy bébiőrt ami figyeli a légzest(bár azt már ennyi idősen nem kell), illetve adóvevő, vagy kamerás... Aztán feküdj le nyugodtan a saját ágyadba.

Mivel így túltolod az aggódast, lemerem fogadni, hogy a gyerek azert nem alszik át egy éjszakát, mert érzi, hogy te mit csinálsz éjszaka...

2022. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy hateves gyerekem is, 3 eves koraig aludtunk egyutt az atlag 6-8 ebredese miatt, illetve most o alszik a masik szobaban, de meg utana is sokaig ebredt, a mandulamutet segitett nala. Probaltuk egy szobaba tenni oket, de a kicsi ebreszti, sajnos eldugul gyakran az orra, aminek nem talaljuk a konkret okat. Mindketten etelerzekenyek, illetve csendes refluxuk volt, ugyhogy kicsit bonyolultabb a helyzet. Van bebiorunk, nem azon aggodom amugysem, hogy valami baja lesz, hiszen ki tud jonni a szobabol barmikor, amikor akar, nem is ertem, hogy miert nem tudok elaludni.
2022. márc. 6. 09:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Koltozni fogunk egyebkent, addig erdekelne, hogy mit tudnek tenni. Eleg sokfele verziot kiprobaltunk. Most meg az segit, mikor a ferjem alszik vele, de ez csak 1-2 heti egyszer van.
2022. márc. 6. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb ágy a gyerekhez amin elfértek kényelmesen ?
2022. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!