Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Melyik a jobb kókusz matrac...

Melyik a jobb kókusz matrac ami telibe kókusz vagy aminek van a közepén habszivacs ??

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az a jó,amelyik szivac,és a közepén van kókusz.


Ha a kókusz van felül,nagyon kemény. Nagyon. Előfordul,hogy a baba arca bedagad tőle. Nem ajánlom.

2022. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét gyerek teljes kókusz matracon aludt, soha semmi probléma nem volt.
2022. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

2!

1es vagyok. Mi is megvettük a kókuszmatracot. Komolyan,a beton kényelmesebb annál. A lányunk sírt rajta ( nagyobb volt már, kb 3 éves). Nem tudtuk,mi a baj,mert ő még akkor nem beszélt.

Aztán kipróbáltuk. Kb beton keménységűnek éreztük. Hát persze,hogy sírt rajta...én is sírtam volna.

Vettünk egy aloe vera szálas szivacs tetejű,kókusz közepű matracot. Egy hang nélkül elaludt rajta.

Ennyit erről.

2022. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!