Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Dénes Ivett könyvét érdemes...

Dénes Ivett könyvét érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy meg kellene venni, de bizonytalan vagyok.

Van itt olyan, aki megvette és úgy véli hasznos dolgokat ír?



2022. márc. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem megvan..

Ír néhány apróságot a babák alvási szokásairól, az alvást zavaró tényezőkről meg olyanról, amit szinte minden oldalon is el tudsz olvasni..

Pl azt, hogy a legfontosabb a napirend. Nem rossz egyébként, de inkább használtan vedd meg,mert annyit viszont nem tud. Facen szokott rövid videókat meg cikkeket feltenni, de nekem nem jön be annyira a stílusa, magyaráz a semmiről, a lényeget persze nem mondja, arra megy ki, természetesen minden, hogy fizess be az online kurzusára.

Szintén face-en megtalálod Sipos Lilla alvásszakértőt, neki sokkal jobb tanácsai, írásai vannak szerintem.

2022. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan, de sajnos tényleg semmi extra. Nem rossz olvasnivaló egyébként, de az alvással kapcsolatos gondokra kb. 3-4 olyan módszert ajánl, amit józan paraszti ésszel is kikövetkeztet az ember.
2022. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kalmár Szandi alvásszakértő vállal beszélgetéseket. Sógornőméknél elég rosszul aludt a gyerek (kb 1éves volt akkor), személyre szabott napirendet állít össze az alapján amiket elmondasz neki a napotokról. Végülos bejött a dolog, azóta viszonylag megoldódott a probléma.
2022. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!