Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan érjem el, hogy a babám...

Hogyan érjem el, hogy a babám napközben többet aludjon? Csak 30 perceket alszik.

Figyelt kérdés

8 hónapos. Éjszaka 1szer vagy 2szer kel. Napközben 2-3 órát tud fenn lenni, utána alszik, de csak 20-30 perceket. Az a baj, hogy ez a kevés idő semmire sem elég, csak arra kb. hogy elmosogassak vagy kiteregessek, de az, hogy nekiálljak főzni vagy takarítani egyet, az lehetetlen.


Hogyan érjem el, hogy többet aludjon? Barátnőm babái többségében délelőtt meg délután is alszanak 1-1,5 órát. Én hogyan tudom erre kondicionálni a babámat?


Neki is meg nekem is jobb lenne. Mert sokszor felkelés után fél órával már ásítozik is.



2022. márc. 21. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A baratnod gyereke masik ember, miert kene a tiednek is azt csinalnia ?

A tied ilyen, igy szuletett, ilyen igenyekkel.

Az enyem detto ezt csinalta.

Nem minden gyerek egyforma, es nem lehet "kondicionalni' oket 🤦🏻‍♀️

2022. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 6 hónapos a lányom, 2x kel éjjel enni. Nappal 3x 30 percet alszik.


Ha fejen állnék sem aludna többet, hosszabbat.

Ők ilyenek, ezt el kell fogadni.


En egyébként bármit megcsinálok mellete.

2022. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert mások babái is kezdték úgy, hogy kevesebbet aludtak, majd egyszercsak beállt nekik a délutáni hosszabb alvás.
2022. márc. 21. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudsz mit csinálni, majd ha átáll az egyszeri alvásra, lehet az kicsit hosszabb lesz. Egyelőre egész jól hangzik hogy éjszakanként 1-2 alkalommal kel,biztos akkor pihen jó sokat. Nálunk ilyenkor éjszaka még 6-8 alkalommal kelt,így napközben is kicsit hosszabban aludt. Minden gyerek más.
2022. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nappal az enyém csak így tud nagyokat aludni, ha magamra kötöm a hordozóban. Egyébként fel óra.
2022. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Minden gyerek más. Ne hasonlítgasd sose más gyerekéhez, mert ez pár év múlva nagyon rosszul fog neki esni. Ő ennyit alszik. Ő éjjel alszik sokat, nem nappal. Más gyereke 5-6x kel éjjel. Felesleges felborítani ezt a rendszert csak a te nappali kényelmed miatt, mivel akkor éjjel fogod megszívni vele.
2022. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!