Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki mikortól merte hason...

Ki mikortól merte hason altatni a babáját?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Újszülött kortól
1 hetes kortól
2 hetes kortól
3 hetes kortól
6 hetes kortól
2 hónapos kortól
3 hónapos kortól
6 hónapos kortól
1 éves kortól
48 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A nagyobbik lányom újszülött kortól így aludt, ezt szerette. A kisebbik lányom és a fiam akkor, mikor már maguk forogtak hasra. Kb 6 hónapos koruktól alszanak hason. Egyébként utálták.
2022. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mertem volna újszülött kortól de csak úgy aludt huzamasabb ideig.
2022. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
3 hetes koratol, hasfájás miatt csak így volt neki jó.
2022. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam már az újszülött osztályon is hason szeretett aludni. Azóta is úgy alszik a legmélyebben, meg én is úgy vettem észre, hogy a pocak fájáson is segít. Néha elalszik háton is, de felületesebben alszik és hamarabb felébred.
2022. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Legelső pillanattól, nekem szakemberek akikkel beszéltem, 90%ban ezt ajánlották.
2022. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó vagyok, még annyit hozzá, hogy ugye a fulladás veszélye miatt szokták mondani a háton alvást, viszont a szakemberek szerint hason sokkal kisebb erre az esély, hiszen ha bukik, kifolyik a szájából, amit beszív a matrac/fészek. Ellenben ha háton van, a szájában marad a cucc.
2022. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

6. Elég béna szakemberek lehettek, mert a hason alvás mellőzését a bölcsőhalál miatt ajánlják, a baba pedig nem fullad meg a bukástól.


Kérdező, ha jó minőségű, kemény a matrac és a baba egy szobában alszik veletek, főleg ha van légzésfigyelőtök nyugodtan altasd hason.

2022. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

A bölcsőhalál elkerülése miatt nem ajánlják a hason alvást. Háton a legjobb altatni. Ha már tud forogni és hasra fordul alvásnál, akkor nyugodtan lehet hagyni. Viszont egy újszülöttet sose fektetnék hasra.

Amúgy kemény matrac, közös alvás, légzésfigyelő, csecsemő elsősegély tanfolyam a többi megoldás ahhoz, hogy a bölcsőhalált elkerüljük.

2022. ápr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
amikor megtanult hasrafordulni (6 hónaposan), onnantól ahogy letettem az ágyba, azonnal meg is fordult mindig. szóval azóta. előtte csak háton.
2022. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát az osztályvezető gyerekorvos mondta, de biztos hülye 😉
2022. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!