Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudom elaltatni a...

Miért nem tudom elaltatni a 20 hónapos fiamat napközben?

Figyelt kérdés
Éjszaka alszik, de nagyon korán kel 5-6 óra körül. Eddig 10 korul aludt még egyet, de az 3 órás volt. Most kicsit tovább bírja, de dél egy óra körül már láthatóan fáradt. De mégsem akar, amint leengedem a redőnyt kiszalad a szobából. Ilyenkor már nyűgös ,esik kel,.én kiabálok. Szóval egy rémálom az egész és nem akarom hogy a kapcsolatunk rovására menjen. Hagyjam hogy ne aludjon? Az ágyhoz nem kötözhetem oda..

2022. jún. 8. 21:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom előbb letenni, akkor sem sikerül. Már mindent megpróbáltam. Éneklés , mesélés is van. Már nagyon kész vagyok!
2022. jún. 9. 08:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnalom :/ az en fiam jol betizoraizott es mar durmol is. Nem tudom mi lehet nalad a baj, nekem is elso gyermek, nincs mas tapasztalatom. O olyan, ha almos nagyon, ket perc...Bar ez is meg valtozhat, nyilvan, de remelem nem fog :D
2022. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés rosszabb, mintha néhányszor kihagyjátok a csendespihenőt. Nyugodj meg, jó Anya vagy, minden gyerek produkál ilyeneket, amikor jön a foga vagy beteg vagy csakúgy is.
2022. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pròbàld meg elaltatni, de ha nem sikerül ragaszkodj a csendes konyvnezegeteshez/barmihez a szobajaban. Nalunk is volt 2 ev korul egy sztrajk, sehogy sem tudtam elaltatni napkozben. Mondjuk ot mindig is nehez volt elaltatni.
2022. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztató szavakat! 😘
2022. jún. 9. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!