Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért olyan nagy probléma...

Miért olyan nagy probléma egyeseknek, ha nem alszik a baba vagy a gyerek?

Figyelt kérdés

A lakóhely/szomszédok kategóriában itt az oldalon többször találkozok az utóbbi időben olyan kérdés-szituációval, amikor egy szomszéd balhézott, mert egyszer nem tudott aludni a gyereke.

2 kérdésre emlékszem fixen, az egyik alkalommal valami téglát pakoltak teherautóra este, a másiknál meg az autóba vett új rádióegységet bömböltették, kipróbálás céljából.

És mindkettőnél összeveszésbe torkollott a dolog, mert jaj, nem tudott aludni a gyerek. DE ezek valszeg csak EGYSZERI alkalmak.

Így felteszem a kérdést itt, ahol valószínűleg a legtöbb szülő van, miért lehet olyan nagy baj, ha emiatt 1-1 alkalommal nem tud aludni a gyerek? Milyen problémákhoz vezet pontosabban és/vagy milyen következményei lehetnek? Mi fog egyáltalán egy ilyen után történni, ha alvás nélkül van a baba, vagy a gyerek?

Félreértés ne essék, nekem nincs gyerekem, és nem provokálni jöttem, hanem tájékozódni, mert én laikusan azt gondolom (vagy gondoltam eddig), hogy hasznos, ha szoktatjuk zajokhoz is, mert így később lesz nehezebb neki, ha a csendhez fejlődik.



2022. jún. 11. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
22%
En iszonyu haklis voltam erre. A panelban anno. En mindenkivel osszevesztem. Lift mellett laktunk,mindenki beb@szta a liftajtot,a gyerek az agyban fel meterrel ugrott fekve,nem viccelek,mint az ordoguzoben. Ahtan hetekog tarto felujitasok,harom havonta,ott elertem a kozos kepviselonel hogy 13-15 kozott nem lehetett zajongani,hetkoznap sem! Minden napom egy retteges volt,hogy ma vajon alszik e a gyerek,vagy estig uvoltes lesz a faradtsagtol. Most kertesben lakunk, a postas,futar kizarolag ebedidoben vagy ebed utan jon,gyulolom. Mindenkinek szoltam ne csengessen,dudaljon max es kimegyek,vagy megcsörrent elotte. Azert lenyegesen jobb. Fuvet nyirnak,de az kozel sem olyan,mint a panel furas. Az egy remalom.
2022. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!