Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szobatiszta gyermekre adtok...

Szobatiszta gyermekre adtok bugyit / alsónadrágot éjszakára a pizsama alá?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a kisfiam, szobatiszta.

Éjszakára kétrészes pamut pizsit adok rá, ha pisilnie kell, szól és megy a wc-re.

Kellene kisgatya is a pizsi alá?

1-2 naponta tiszta pizsit kap amúgy


2022. jún. 16. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen..de nem cserélem 2 naponta a pizsit.. heti 2t hasznàlnak
2022. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
A lány vesz fel (mondjuk ő még most is zonkiban és hosszú pizsamában alszik, meggyőzhetetlen 😒), a fiú nem
2022. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

10es válaszolónak. Én is azt olvastam ,hogy nem egészséges.


De a Google a te barátod is 😉

Nézz utána.

2022. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
13. Hát ha a neten írta, akkor marha meggyőző tényleg... 🤣
2022. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%

[link]


De mindenki azt csinál, amit akar. Mindenesetre nem lennék a közeledben egy bugyiban átizzadt éjszaka után. 🤮

2022. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15, olvastad is vagy csak idelökted? :) Nyilván az utóbbi, mert egyáltalán nem azt írja, hogy káros. A szűk műszálas fehérnemű nappal se egészséges. De erősen kétlem, hogy egy gyerekkel kapcsolatban csipke tangára gondolna valaki. Laza jól szellőző pamutbugyiban pedig senkinek semmi baja nem lesz. Én gyerekként is utáltam, hogy a pizsamanadrág ülepvarrása hozzámér, ez ellen kezdtem bugyit hordani. Erre írja a cikk, hogy éjjel nem kell dörzsölődés ellen bugyi, na meg egy frászt. Éjjel is irritál.
2022. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

15. Femina cikk 🤣 Most aztán lenyűgöztél a tájékozódottságoddal.

Ha pedig éjszaka rádrohad a bugyi, akkor kórosan verejtékezel, vizsgáltasd ki magad. Gondolom, akkor nap közben is így jársz, hisz többet vagy éber állapotban. No, ez már kóros.

2022. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!