Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mivel segíthetném a 2 éves...

Mivel segíthetném a 2 éves kisfiamat a nyugodt alvásban?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: minden éjszaka max 2-3 óra alvás után elszabadul a pokol. Jön a forgolódás, felsírás (nagy ritkán nevetés), 5percenként sírva ébredés illetve az álmában beszelés (ez nagyjából azokat a dolgokat tartalmazza amik nap közben történtek vele vagy azt ami kiboritotta a kis lelki világát) . Nagyjából 1-2 óra után kitolódik 1-1,5orakra ezeknek a periodusoknak az ideje. Reggel láthatóan fáradtan és nyűgösen ébred, aztán ahogy magához tér 5-10percen belül pörög mint a veszedelem egész nap. Ami fontos lehet: alapvetően egy nagyon aktív, pörgős, szaladgálós, durván dackorszakos gyerek.

Kérlek segítsetek tanáccsal, együtt érzéssel, varázslattal vagy bármivel!

Köszi:

Egy 2 éve fáradt, kétségbeesett anyuka



2022. jún. 17. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam kérdezni, hogy mi volt a legjobb dolog a mai napban? Erre mindog van válasz és nem csak igen/nem. És én is elmondom, hogy az enyémben mi volt a legjobb. Meg én is mesélek neki a napomról, az érzéseimről.
2022. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!