Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiskorú veszélyeztetése ha...

Kiskorú veszélyeztetése ha anyuka az aktuális pasijával egy ágyban alszik és a 3 éves gyerek is ott alszik velük?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ha alszanak, akkor mivel veszélyeztetnék a gyereket?
2022. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól, hogy velük alszik, még nyilván nem előtte dugnak.
2022. aug. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣
2022. aug. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Had tippeljek: elvált tőled, nála a gyerek, és most kétségbeesetten próbálsz valami fogást találni, hogy hozzád kerüljön.

Szánalmas.

2022. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyáltalán miből gondoltad h az?

Mikor veled aludt 1 ágyban és ott volt a gyerek akkor az is veszélyeztetés lett volna.

2022. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérdezem, szerinted melyik része lenne veszélyeztetés?
2022. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
A lányom ugyan csak 2 éves, de egy ágyban alszik velünk (mondjuk nekem az "aktuális pasim" történetesen a férjem és a gyerek apja, de ez a lényeg szempontjából szerintem nem releváns), nem hinném, hogy bárhogy is veszélyeztetnénk, és ez szerintem a kérdésben felvázolt szituációban is hasonlóan lehet. Az együtt alvás mégis miért veszélyeztetné a gyereket? A legtöbb kicsi minimum az éjszaka egy pontján átmegy a szüleihez egy ágyba, mert ott jobban érzi magát, akkor az összes ilyen család veszélyezteti a gyerekeket?
2022. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekkel alszunk egy ágyban a férjemmel. Egy 2, és egy 3 évessel. Szerintem ők veszélyeztetnek minket. Akaratlanul megrúgnak, lefejelnek, stb. 😂 Fordítva ritkán történt bárminemű veszélyeztetés. Saját akaratukból alszanak velünk, van saját ágyuk.
2022. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk elválva csak mellette dugnak, a kicsi otthon szokott aludni a nagy hol nálam hol otthon.
2022. aug. 1. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!