Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért 1,5 évesen romlik el az...

Miért 1,5 évesen romlik el az alvásuk?

Figyelt kérdés
A fiam 1,5 éves. Eddig semmi különösebb baj nem volt az alvással, este 20:00 óra körül szépen elaludt, a napközbeni alvással sem volt gond, beraktam az ágyába és gyakorlatilag már aludt is. De az utóbbi napokban eléggé megváltozott. Ellenkezik, ha be akarom tenni az ágyába, kimászik belőle, ha a rácsokat vissza teszem, ordít. Pedig álmos. Anno a lányom is kb ennyi idős volt, amikor megváltozott az alvása. Kínszenvedés volt a nappali és az esti altatás is, vmikor 10-11 óra előtt képtelen volt elaludni. Akkor azt hittem, csak ő ilyen. De most kezdem ugyanezt tapasztalni az öccsénél is. Ez a korral jár? Másnak a kb ennyi idős gyereke is ilyen?

2022. aug. 2. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
éjjel nem ébred meg? nálunk tombol a 18 hónapos alvás regresszió. legdurvább.
2022. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát nálunk pont fordítva volt. Másfél évesen nyugodott le az alvásban, kb fél évig teljesen egyedül aludt el, amikor leraktam az ágyba (délután és este is). Most megint szarul alszik sajnos... 2.5 évesen, ott kell lenni mellette és nem akar aludni, hiába hulla fáradt.
2022. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De megébred éjjel egyszer, de ez születése óta így van. A nagyobb is ilyen volt. Ő 2 éves kora körül kezdte átaludni az éjszakákat, akkortól lett jobb az alvása.
2022. aug. 3. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!