Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Letezik hogy faradtabb vagyok?

Letezik hogy faradtabb vagyok?

Figyelt kérdés
Kislanyomat leszoktattam cicirol 22 honaposan. Ez 3 hete tortent rogton utana par napra ra elkezdte ataludni az ejszakat. Ez azt jelenti hogy en is alszom. Viszont nem ertem miert kelek faradtabban mint akkor mikor felkelt ejszaka. Alig birok kikelni az agybol csak vanszorgok pedig elotte volt hogy 5-6x is kelt. Volt mar valaki igy?
2022. aug. 9. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. 28 hónapig szoptattam, utána nem sokkal kezdte átaludni az éjszakát. Én pedig éberebben alszom mint valaha, minden mozdulaára, nyekkenésre megébredek (másik szobában alszik). Anyósom szerint lassan hozzá fogok szokni, és tudok majd aludni, nála is így volt.
2022. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyesmi lehet a hatterben bizom benne. De en nem is kelek fel vegig alszom bar mellettem van az agyban meg lehet hogy emiatt. Egyik este nem birtam elaludni es megfigyeltem hogy felkel tobbszor iszik es visszaalszik es erre se kelek fel
2022. aug. 9. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány? Hormonok?
2022. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!