Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik egy ágyban, együtt...

Akik egy ágyban, együtt aludtak a babával, mikor szoktattátok vissza a saját ágyába?

Figyelt kérdés

Kisfiam jelenleg egy éves, mikor beindult a szeparációs szorongása, akkor magam mellett altattam (ez kb. 8 hónapos korában volt). A helyzet az, hogy azóta se akar a kiságyában, a saját szobájában aludni éjjel. Én szeretem, ahogy köztünk szuszog, viszont egyre kényelmetlenebb...sokszor keresztbe fekszik, épp hogy elférünk az ágyon hárman, nem merünk úgy forgolódni a férjemmel stb...szeretném visszaszoktatni de nagyon félek tőle. Mindig van valami, ami miatt nem merek belevágni: most épp a foga nő, előtte sokat akart cicizni stb.

Aki ezen már túlvan, elmesélné hogy csinálta? Hálás lennék minden jótanácsért.

Köszönöm



2022. aug. 9. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, 10 hónapos korától alszik köztünk, jelenleg 16 hónapos és még változatlan a helyzet. 😅
2022. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk sosem aludt velünk de 2 bnőmnél is úgy volt mint nálatok, mindkettőjüknél elmúlt 2 éves mire sikerült , azt is miután elhagyták a cicit
2022. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdett mászni, 7 hónaposan, akkor már nem éreztem biztonságosnak hogy mellettünk aludjon (éjszaka lemászhat és nem veszem észre stb.) és akkor kezdtük az ágyába szoktatni. De még mindig velünk egy szobában van. Már csak nagyon ritkán kéredzkedik közénk, ha nyűgös, jön a foga ilyesmi. 14 hónapos
2022. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Összeraktam az ő ágyát a mienkkel, kb 6 hónaposan kezdett átgurulni oda alvás közben.
2022. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Kiságy a nagyágy mellé,és a probléma megoldva.Teljesen a saját ágyába kb 3 évesen szokott oda.Nem vissza,mert kezdetektől babaöbölben velem/velünk aludt.Ovis korától ami nálunk még 4 évesen volt,mert nem volt kötelező 3évtől,a másik szobába is át tudtuk tenni nyitott ajtókkal.
2022. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiamat 4 évesen.A kislányom 2,5 éves ês még velünk alszik.Sokkal nyugodtabb vagyok így.Most is lázas volt,éjjel takargatjuk,nézem nem e meleg stb.😊
2022. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányom most 2 éves. Az ágya a mi szobánkban van még. Kb 8 hónapos korától teszem be a kiságyba. Szerencsére ha elalszik akkor nem ébred fel, ha felveszem. Most kezdi kérni, hogy rakjam be a kiságyba.
2022. aug. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Szinte születésétől mellettünk aludt

Most 1,5 éves, a kiságy oldala le van véve régóta, a lehetősége meg volt abban aludni, de nem akart, ha áttettem ordított, kb 2 hete magától kezdett el benne aludni☺

2022. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

"szeretném visszaszoktatni de nagyon félek tőle. Mindig van valami, ami miatt nem merek belevágni"

Amíg így állsz hozzá te magad, addig nem fog sikerülni. Jó, ha iskolakezdésre esetleg...

2022. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!