Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mindig a kisagyban aludt az...

Mindig a kisagyban aludt az 1, másfél hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen alszik el, es csak ugy mehetünk neki az éjszakának ha mellettem, az én ágyamban a baba feszekben alszik el.
2022. szept. 2. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Irigyek vagytok lepontozók? 🤣🤣🤣🤣
2022. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Külön kis bölcsője volt,de velünk egy szobában, most pedig külön szobában alszik egy kiságyban,de bébiőrrel ,légzésfigyelővel.
2022. szept. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Mindig a saját szobájában, a kiságyában aludt éjszaka. Szoptatás közben aludt el az ölemben, utána beraktam az ágyába. Nem mertem volna vele aludni.
2022. szept. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Az első 2 hónapját babakocsiban aludta át kb. :D Sehogy máshogy nem lehetett elaltatni, olyan sírós volt. Aztán mintha elvágták volna, 3 hónapos kora óta már az ágyában alszik..persze nem önállóan, de nem vagyok telhetetlen. :) ( 8 hónapos)
2022. szept. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan féléves kora körül jutottunk el oda, hogy elaludt már az ágyában is, aztán 7 hós kora körül az éjszakákat is átaludta.


Én alapból nem zárkóztam el tőle, hogy köztünk aludjon, ha felkel éjjel, de az volt a terv, hogy a kiságyában tesszük le, aztán meglátjuk. Na, hát a gyerek az istenért sem akar az ágyában aludni, amint letette a fejét, megébredt, ordított. Volt, hogy két órákat járkáltunk vele, de nem lehetett letenni az ágyában, úgyhogy egy idő után hagytuk ah egészet, velünk aludt, ott bezzeg 2 perc sem kellett :D


Na de, ahogy egyre többet és jobbat aludt, úgy át lehetett rakni is. Mondjuk, éjszaka még mindig csak köztünk alszik vissza, ha felkel, de ez egyre ritkább.

2022. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első naptól a kiságyban alszik éjszaka.

Még 1-1,5 hónaposan volt, hogy nap közben a kanapén aludt babafészekben, vagy rajtunk, meg persze babakocsiban. Most 3,5 hónapos, leszámítva a sétákat csak az ágyában alszik. Rajtunk már mocorog, nem kényelmes neki. Pedig az olyan jó volt. :)

2022. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy napot se aludt kiságyban. Ordított benne,csak rajtam/mellettem volt jó. Így maradt velem a mai napig. 2 éves.
2022. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A 9es válaszom miért van lepontozva? Nem is tudja az okot,aki lenyomta. Legalább kérdezné meg...
2022. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka babaöbölben, mellettünk, nappal babahordozóban vagy csak simán a mellkasomon aludt kizárólag.

Most 5 hósan még mindig az öbölben alszik éjjel, nappal pedig a szobájában, a kiságyában. Alváshoz már nem igazán igényli a testkontaktot.

Igazából csak az én lustaságom miatt maradt az öbölben éjszakára, nekem így könnyebb, mint átmászni a szobájába szoptatni.

2022. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!