Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek így is kimászna a...

Szerintetek így is kimászna a kiságyból?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos aktív kislányom, akin mostanában nem volt hálózsák. Egyik éjjel kimászott a rácsos kiságyból. Ha most hálózsákba tenném (nem tipegő hálózsákba) akkor is meg tudna szökni szerintetek? Féltem, nehogy gond legyen.
2022. szept. 9. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Azt hogy mászott ki?

Lányom 13 hónapos, az álla se látszik ki az ágyból ha feláll. A 3 évedem sem tud kimászni belőle...A rácson meg hogy mászik fel? Tuti van valami nem ida illő, azt kellene megszűntetni


Egyébként a hálózsákkal annyit érnél el, hogs abba is mászna és csak jobban összetöri magát

2022. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az még veszélyesebb, mintha simán kimászna, de szakértők véleményére én is kíváncsi lennék
2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1#


Vannak mély és kevésbbé mély kiságyak. Én is rosszul választottam, 1,5 évesen a mellkasa alá ért a gyereknek, ha nagyon mászós lett volna simán megoldja hogy kimászik. Mi váltottunk padlóágyra, így arra kelünk reggelente hogy 6:30-kor bemászik közénk. De ehhez az kell hogy végig aludja az éjszakát, ne császkáljon.

2022. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Kedves első! Nem tudom hogyan mászott ki de kimászott. A kókuszmatracon kívül nincs semmi ott. Lehet a tiéd nem ennyire aktív. 😅
2022. szept. 9. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor váltottunk sima gyerekágyra már 😬
2022. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Köszönöm. 😅 Akkor hasonló cipőben evezünk. Mi se jó ágyat választottunk.
2022. szept. 9. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

De, hidd el elég aktív 😅


1#

2022. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg nem túl jó az ágy. Nekem egyik gyerekem sem tudott kimászni, pedig nagyon aktívak voltak. Lehet, már inkább új ágyat kellene venni neki, leesésgátlósat.
2022. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hálózsák van egy gyereken is megtanul benne járni, kimászni, alkotni. Tudom, mivel abban jöttek a konyhába mindig ki a kicsik. Ha egy gyerek egyszer kimászik az ágyból, akkor máskor is megteszi. Érdemes lenne lecserélni. Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen korban a legjobb ágy egy felnőtt matrac (amin te is elférsz altatásnál, amin tud mozgolódni éjjel), alatta ágyráccsal. Mi a 120x200-as és a 140x200-as méretűt szerettük.
2022. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Unokatesóm anno úgy mászott fel a rácsokon, mint egy kis majom.

Kapaszkodott a tetejébe, a lábával meg fellépegetett a rácson, átvetette a lábát, a másik oldalon meg lejött. Félelmetes volt. De megoldotta alig egy évesen. Klasszikus járóka volt, kb a gyerek orráig ért a teteje.

2022. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!