Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babafészek: milyen méretű...

Babafészek: milyen méretű babafészket vegyek az újszülött gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisfiam és szeretnék a babaágyba babafészket.

Több helyen olvasom, hogy hamar kinövik, ezért bajban vagyok, hogy milyen méretet lenne érdemes vennem.


Arra gondoltam, hogy egyből egy XL-es babafészket vennék, ami kitölti a kiságyat.


Vagy legyen inkább a hagyományos és majd később lecseréljük?


Van egy idősebb gyermekem, ő 4-5 hónapos koráig használta a kölcsön babafészket, amit vissza kellett adnunk.


A másik kérdés: ti bennetek használtan babafészket?


Új ára: 14-20 és határ a csillagos ég


Használtan kb 6500



2022. szept. 12. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én L méretet vettem, de kb.2,5 hónapos koráig tudta csak használni a fiam sajnos. Mondjuk ő nagyon sokat nőtt, szóval lehet, hogy csak azért nőtte ki gyorsan. Egy átlagosan növekvő gyereknek valószínűleg tovább jó.

Én utólag már az XL-est venném.

2022. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bőven elég volt a normál méretű babafészek, a kisfiam kb. 3 hónapos koráig használta. Nem maradt meg benne amikor már elkezdett megfordulni, ő egyébként sem szerette. Nekünk felesleges lett volna egy XL méretű, mert mire belenőtt volna, már rég nem használta. Egyébként árulom a jófogáson 5 ezerért, nagyon keveset használta.
2022. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én az ágyba nem tenném, felesleges, volt nekünk is, a kanapén abban aludt (ritkán), hogy ne guruljon le. Szerintem az xl méretre nincs szükség, mert olyan féléves korától már nem maradt a babafészekben, kimászott belőle. Most néztem és 6-10 ezer között már találtam újakat.
2022. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt normál méretű és XL is nekünk. Utóbbit kinyitva a mai napig használjuk, a kisebb addig volt jó, ameddig át nem tudott fordulni. Babája válogatja, az én lányom nem tudott, sőt nem tud fészek nélkül jól aludni. Lassan 10 hónapos. Ha nagyszülőknél alszunk fészek nélkül (az ottani ágyban nem fér el), akkor lehet készülni a szar éjszakákra.
2022. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy ez a babafészek lesz a nyerő;

[link]


Egyik ismerősöm felajánlotta, hogy odaadja nekünk. Mit gondoltok?

Ők nagyon keveset használták.

2022. szept. 12. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A babafészeknek pont az a célja, hogy nem nagy, emiatt a babát körbeöleli. Ezáltal pedig jobban alszik. Én mindent használtan vettem meg vagy varrtam meg. Babafészket például nagyon olcsón (2000 Ft) vettem egy anyukától. Ő is használtan vette, meg előtte is. Így pedig mindenki mindig kevesebbért adta tovább. Összesen 5 baba használta. Úgy néz ki, mint a vadonat új. Kimostam és semmi baja. Majd xl-es méretűt akarok még későbbre vadászni.
2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!


Ez olyan közepes méretűnek tűnik:


Mérete: 50x80 cm

Fekvőfelülete: 35x75 cm

2022. szept. 12. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekunk 35*60as fekvofeluletu babafeszek van. Jelentem 7 hónaposan is abba szeret aludni😄 persze nincs osszehuzva, ugy mar kicsi lenne
2022. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!