Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altatjatok az 1 éves...

Hogy altatjatok az 1 éves gyermeket?

Figyelt kérdés

Az enyém eddig majdnem mindig cicin aludt el, de több okból is változtatni kéne rajta.

Az nálunk nem működik, hogy lefekszik, mesélek neki, simogatom ilyesmi, mert egyszerűen nem fekszik le, visszarakom, felkel, aztán már jön a hiszti, akkor is ha álmos. Szívesen fogadok pár tanácsot Tőletek



2022. okt. 19. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is többnyire cicin aludt el, most kezdtem el a végső bealvás előtt átrakni hasra és simogatni a hátát. Ilyenkor már elég álmos, hogy ne tiltakozzon annyira, és bealszik úgy. Le szeretném szoktatni, de amíg ez nem megy cici nélkül is, addig nem merem. De néha már anélkül is sikerül, csak simogatva altatni.
2022. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk 7kor van vacsora.

Szilárd étel.

Fel 8kor fürdik és 8kor alvás.

Lefektetem az ágyba, cumisüvegből fekve megiszik 90ml tejitalt aztán ha megitta oldalra fordul és alszik .

2022. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig úgy kell, hogy a már lenyugodott, jóllakott gyereket berakod a kiságyba, simogatod. Ha felkel visszafekteted. Nyugodtan, nem idegeskedve, ha kell 50x. Pár nap és megszokja. Csak ne hagyd magára sirni.
2022. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy bealudt cicin,hogy csak le kellett tenni.
2022. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akinek szintén cicin alszik el, sokat kel éjszaka? Az enyém kb másfél óránként és kizárólag cicin hajlandó visszaaludni
2022. okt. 19. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Volt,hogy felkelt többször, de sose kelt ilyen gyakran. Szopni 3-4 óránként kelt éjszaka. Meg néha játszani :).
2022. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!