Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sírhat ennyit minden este?

Miért sírhat ennyit minden este?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám este simán elalszik, majd úgy 20 perc múlva megébred és onnan kezdődik a harc. Semmi nem jó ilyenkor, pedig már mindent megpróbáltam tényleg. Az apjánál mégjobban ordít. Mentálisan kikészít egyszerűen és fogalmam sincs mit csinálunk rosszul. Sír egy-két órát, majd mint aki elájult alszik reggelig. Kb. 3 hónapos kora óta van heti 3-4 ilyen éjszakánk. Mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet?
2022. okt. 26. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mindent jól csináltok, ne hibaztasd magad!


Kitartást javulni fog, sok ilyen, csak ki kell bírni dolog van velük

2022. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha időpontra sír akkor kólikás és fáj a hasa. Nekünk erre espumisan csepp segített,de van olyan baba aki érzékeny rá.
2022. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
A gyereknevelés kategóriában minden volt már. Meg van az a max. probléma mennyiség, ami egy gyerekkel előfordulhat. Sír a gyerek. Mekkora különlegesség! Minden gyerek bőg. Felnő és abbahagyja.
2022. okt. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Micsoda empátia... :)

Espumisant kap, de nem igazán van tőle javulás. Nem tekergeti magát, nem látom jelét, hogy a pocak fájna. Igazából semminek nem látom jelét, csak kétségbeesetten sír.

2022. okt. 26. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogzás esetleg?
2022. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem látom jelét, hogy jönne foga, nem duzzadt, nem piros az ínye sehol. Pedig olyan jó lenne, ha tudnék neki segíteni!
2022. okt. 26. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk elég volt 3-5 csepp espumisan, az eloirt adagtol csaj jobban fájt neki.
2022. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is 5-7 cseppet szoktam neki csak adni, ha pocak baj van és szokott is segíteni. Nagyon elégedett vagyok vele egyébként. Altatás előtt is próbáltuk, nagyon sokszor, de nem javít a helyzeten, ebből is gondolom, hogy valami más lehet. És állandó probléma, nem újkeletű. Értem én, hogy majd kinövi egyszer, de ez így senkinek nem jó. :(

Persze,ha türelmetlen vagyok, mégrosszabb, de ember legyen a talpán, aki ezt jóérzéssel, türelemmel hallgatja, nyugtatja, próbálkozik, hátha egyszercsak abbamarad. Nagyon el vagyok fáradva. Főleg mentálisan. Azt érzem valamit nem jól csinálok.

2022. okt. 26. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg próbálj meg Dologélt kenni a fogínyére, hátha mégis a foga bántja. Az én kis bogyeszem is nyűgös volt esténként és miután bekentük a fogínyét megnyugodott... Nem mindig lehet érezni a duzzadt ínyt, de lehet, hogy Őt már bántja.

2022. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!