Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj ha a gyerekem metál zenén...

Baj ha a gyerekem metál zenén tud elaludni csak?

Figyelt kérdés
Én mindig metál zenét hallgattam, terhességem alatt is. Amikor nagyon nem akar aludni próbáltam mindenféle zenét hallgatni vele, még énekeltem is lightosabbakat amit ismertem, de csak sírt. Amikor kipróbáltam a kedvenc metál együttesemet hogy mit szól hozzá azonnal megnyugodott és elaludt. Ez elég hörgős metál, nem gond hogy erre alszik a kicsi? Persze nem hangosan hallgatom.
2022. okt. 27. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Mozart jobb lenne
2022. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, csak aludjon jól.
2022. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
nem baj :)
2022. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, van gyerek, aki pl. a porszívó hangjára tud csak elaludni. A babák sem egyformák. A lényeg a dallam, a ritmus, persze ne a legdurvább trashmetal zenét hallgattasd a gyerekkel, azt ráér később is felfedezni.


Ami pedig a Mozart-ot illeti, már régen megdőlt az az elmélet, hogy csak és kizárólag a komolyzene által tud a baba fejlődni, vagy ettől lesz kiegyensúlyozott. A zene az zene, semennyivel sem jobb egy Mozart, vagy rosszabb egy bármilyen más kategóriás zene. Egyébként ha annyira különleges és jó dolog lenne komolyzenét hallgatni, akkor vényre írnák fel, de mindegy.

2022. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
A Mozart poén volt, magas labda.. De itt mindenki savanyú 😀☢️
2022. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
... szar viccet nehéz jól értelmezni...
2022. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyébként dallamos zene csak hörgős. :D

Melodic Death Metal konkrétan a stílus.

2022. okt. 27. 11:48
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém csak eső hangra alszik el. 🤷🏻‍♀️
2022. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ezt hallgattad, vagy ilyeneket terhesen, simán lehet, hogy ezt szokta meg és ezért nyugtatja meg. Semmi gond nincsen ezzel mindaddig, amíg őt nem frusztrálja.
2022. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Az a tapasztalatom, hogy később már nem szeretik az ilyen zenét, csak csecsemökorban, pont, mint a porszívót. Zajos lesz neki ez a zene, amikor már nagyobb baba lesz, ezért szeretik a gyerekzenéket. Mi is hallgatunk keményebb rockot, gyerek utálja, csak komolyzene és gyerekzene, mondjuk én azt nem viselem el, úgyhogy inkább csönd van.
2022. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!