Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt a 15...

Miért csinálja ezt a 15 hónapos babám, hogy éjjel fent van órákat?

Figyelt kérdés
1 hónapja szoktattuk vissza a kiságyba, nagyon szépen ment, addig köztünk aludt. Ha éjjel megébredt, fél óráig kb. énekelgetett magának, aztán visszaaludt. Viszont 1 hete felébred kb 3kor, aztán van 5 óra mire visszaalszik. De végig ott kell lenni mellette, nem tudok elmenni mellőle mert akkor sír. Másnak is volt ilyen?

2022. okt. 30. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy talán nem ismeri mèg az órát?
2022. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Igen, volt ilyen velünk is, elég szívás. 1-2 órákat voltam fent minden éjjel, másnap meg munka volt. (Home office és részmunkaidő de akkor is munka.)

Talán én ott rontottam el h ilyenkor még adtam neki enni inni, folyton a kedvében akartam járni, mert nem tudtam miért sírhat. Most max megitatnám, és nyomatékosítanám hogy alvás van, nem jöhet ki az ágyból. Matracon aludt a földön, ott feküdtem volna mellette és nem engedtem volna felkelni, minden villanyt lekapcsoltam volna. Ehelyett meg minden hülyeségben asszisztáltam amit kitalált, pedig csak simán vissza kellett volna dugni az ágyba, és ha nem csinálja, akkor kimegyek. De nem tudom, hogy működött volna-e, utólag már könnyű okoskodni.

2022. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Lanyom 14hónapos, ő 4 és 6 közt van fenn kb minden nap.

De úgy 2 hónapja.


Nálunk a kezdetektől saját ágyban alszik, de ha nagyon nem megy a visszarakás akkor van egy nagy ágy mellette, oda fekszünk át ketten.


Mostanában minden hajnalban ott kötünk ki. Ő elvergődik magának én meg félig alszok mellette.

2022. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!