Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kell ilyen szenvedősnek...

Miért kell ilyen szenvedősnek lennie az altatásnak?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva jó alvó volt, 4 hónapos korától egyre jobban, többször is elaludt egyedül. Amióta 8 hónapos, ez megfordult. Eleve éjszaka is többször ébred. Múlt héten az éjszakai altatások voltak katasztrofálisak, most pedig a délelőtti. Hiába látom rajta hogy álmos, fáradt, ha megpróbálom altatni ahogy szoktam, csak ordít torka szakadtából. Ha egyedül hagyom akkor is. Ha ringatom, babakocsizunk, bármi, akkor is. Most is egy órát üvöltött, mire beájult. Utána persze alszik vagy 2 órát, de akkor sem értem az okát. Úgy örültem hogy este már nem így megy, erre a délelőtti alvás borul fel.
2022. nov. 4. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem a mozgásfejlődés vagy fog


kislányomnál is rkkor, mászás kezdetekor volt borulás


jó hir, hogy utána visszaállt szepen :) kitartást

2022. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szepa, mozgasfejlodes, elmulik.
2022. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam kezdetektől rémesen aludt. Nehezen aludt el és úgy 6x ébredt.

8 hónapos korától meg többet altattam mint amennyit utána aludt. Egy óra altatás után, egy óra rajtam alvást követően (nem szopizott, nem volt tejem) letettem az ágyába és már ébren is volt. Kezdtük elölről a két órás rituálét.

Egyszerre volt szepa, fogzás, mozgásfejlődés és az első betegség is utolérte.

Totál kicsinált, úgy egy hónapig bírtam ezt majd magunk közé vettem, onnantól aludt mint a tök. Ha felébredt csak hozzám bújt és aludt tovább.


Nem az együttalvást akarom reklámozni, csak elmeséltem hogy nálunk így történt.

2022. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetbe vagyunk. 8 hónapos koráig mint a tündér aludt a kislányunk, aztán egyik napról a másikra szoszerint elvágták ezt nála (nagyjából egy időbe a mászással és felülessel). Onnantól rémálom volt az esti altatás... állandóan felült, felállt a kiságyban dobálta magát. Ringatni nem engedte magát semmi. :/ Most 1 éves lesz és kisebb megszakításokkal azóta is tart ez. Már gozom sincs mit tudnék tenni.
2022. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!