Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen az esti menetrend...

Milyen az esti menetrend nálatok, mikor van vacsi, fürdés, alvás? Egyedül alszik vagy ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
Nekünk középsős és fél 7 vacso, 8 fürdés, 3/4 9 alvás. De ott kell vele lenni és ha nem vagyunk ott akkor megy a hiszti. Van hogy fél órát küzdünk ha lefekszünk mellé mert ugrál, fetreng rugdos, mindent csinál csak nem alszik.
2022. nov. 7. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem 5 és majdnem 3 évesek. 6-kor vacsora, kb. fél 7-ig. Utána játék, rendrakás, kis mesenézés. Fél 8-kor fürdetès, negyed 9-kor meseolvasás. Én altatom a kisebbet, berakom az ágyba és ott maradok vele 10-15 percet, mert többször kér inni, magyaráz kicsit, kis kézfogás stb. Azután elköszönök és kijövök. Néha visszahív, de nem kell ottmaradni. Max 3/4 9-re csend van. Nagyobbat férjem altatja, ott még egy meseolvasás, pisi, rengeteg magyarázás, elmeséli az egész napját stb és végig ott kell lenni, amíg el nem alszik. Mostanában férjem 10 előtt nem bukkan fel,de sokszor bele is alszik az altatásba és az éjszaka közepén jön át.
2022. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3.5 éves a vacsi 6 körül van, de ha uzsizott akkor később, ha aludt az oviba 8 után fürdés, ha nem 7 után.

Kb 30 perc a fürdés, öltözés, utána olvasás, az max 20perc, majd lefekszik, ölelgetés,kijövök van hogy magyaráz, valamiért visszahív, de van hogy 10perc és alszik is

2022. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majdnem 3 êves. Valamikor este 19:00-19:45 között vacsorázunk, ahogy sikerül. Utána elpakoljuk együtt a játékokat, vagy még kicsit játszunk egy nyugis játêkkal, rajzolunk ha van rá idő. 20:00-20:45 között valamikor fürdés/gyors zuhany ha már nagyon fáradt, addigra az apja is jobb esetben hazaér. Utána 21:00ig beszélgetek vele és mesét olvasok a szobájában félhomályban. Ha még nem annyira fáradt, akkor mindent kitalàl hogy még mit akar, inni, pisilni, enni, puszit, másik akármit, fogjam a kezêt, ne fogjam, stb. Általában 21:00-21:30 között sikerül elaludnia. Addig maradok vele a szobájában, van hogy utána is kicsit ott ülök és pihenek,vêgoggondolom mi lesz holnap, mit kell még ma csinálnom.

Próbáltam hogy előbbre hozom az alvást, de akkor csak a vergődés van, vagy ha sikerül korábban elaludnia, akkor 5kor már ébred, én akkor még azt se tudom merre vagyok arccal, ráadásul az oviban is majd elálmosodik már ebéd előtt, és nem vagy alig eszik.

Így hogy kilenc után alszik el 6:30-7:00 között kel, és az oviban is alszik pont alvasidőben 1-1,5 órát nyűglődés nélkül. Éjjel 1-3 alkalommal még ébred inni, pisilni, vagy csak mert anyaaaaa. Nem egy nagy alvó.

2022. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!