Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az normális, hogy ettől...

Az normális, hogy ettől sokszor vagyok fáradt?

Figyelt kérdés
2 éves fiam van, sose aludt át egy éjszakát sem. Mostanában úgy néz ki az éjszaka, hogy 8 körül fekszik le, átlagosan 3-szor ébred, változó, hogy könnyen alszik-e vissza, ébredni pedig valamikor 5 és fél 7 között szokott. Én olyan fél 10 körül már alszom este, mindig én kelek hozzá, kivéve pár alkalmat, amikor anyukámnál aludt. Első ébredés után már vissza se megyek a saját ágyamba, együtt alszunk reggelig az ő 140x200-as ágyában, annyi, hogy elég kényelmetlen nekem az az ágy. Ez ugye átlagosan 8 óra éjszakai alvás. Mégis általában hulla fáradtnak érzem magamat. És már kezdem azt érezni, hogy valami baj van velem. Hasonlóan alvó gyerek mellett más is fáradt szokott lenni?

2022. nov. 11. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Kb 7-8 órát kéne összefüggően aludni, minden nap, hogy megfelelően regenerálódj. Még arra is volt kutatás, hogyha valaki egy nap csak 6 órát alszik, a hét végére annyit romlik a koncentrációs képessége, mintha sört ivott volna. A gyerek mellett meg az ember 1-2 órákat alszik összefüggően, azt is éberen, esetenként sokszor megszakítva. Aztán csodálkozol, hogy fáradt vagy. Még ha holnap aludnál egyhuzamban 48 órát, utána akkor is fáradt lennél, mert túl régóta vagy készenléti állapotban. Elfunkcionálsz, de az agyad nem tud pihenni/regenerálódni normálisan.
2022. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen ertheto, hogy faradt vagy. Sokszor kel a gyerek, az agy is kenyelmetlen. Az agyat lecserelni?

3 eves lanyom, szinten legalabb 3x megebred sokszor csak annyira, hogy a nevemet mondja. Igazabol hozza szoktam, hogy 2 orat alszom max osszefuggoen.

2022. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irigykedem azokra akik hozzászoktak a nem alváshoz. Szerintem ehhez nem lehet

Egy éves a gyerekem,egy éve nem alszok szinte,sőt,a terhességem is nehéz volt. Én nem bírom megszokni,egyre jobban örülök le. Remélem nem évekig lesz még így,de mindenjel arra amutat hogy pedig igen.

febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök le-epulok le
febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!