Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fogzás lehet? Vagy valami más?

Fogzás lehet? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egy éves múlt a fiam, és még egy éjszakát sem aludta át! Napközben sem akar aludni csak rajtam, ha be akarom tenni a kiságyba érzem hogy belém markol és nem enged el. Éjszakáink is katasztrofálisak, mivel nem eszik cumisüvegből tápszert hanem kanállal etettem de ne is beszéljünk róla hogy hogy eszi… így éjszaka is bekerül az etetőszékbe, talán 1 decit sikerül beleimádkozni nagy sírások árán, utána el is alszik egy kis időre és megint minden előröl kezdődik. Van hogy fél óránként fent van, ringatjuk így alszik rajtunk de ha be akarjuk tenni a helyére egyből bömböl. Nagyon rossz evő, keveset is eszik. Szerintetek éhes lenne éjszak, vagy szeparációs szorongás vagy fogak? Vagy mind egyszerre ? Kivagyunk a férjemmel, mert hol hozzá hol a tesójához kelünk és hullák vagyunk már. A ti 1 éves babátok mit vacsorázik (aki jól is alszik éjszaka)?

Előre köszönöm a kedves válaszokat!


2022. nov. 30. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem simán lehet,hogy éhes. De itt tuti összetettebb a dolog. Teli pocak ,kiszellőztetett szoba alap.Keresnék valami szakembert. Ha így ragaszkodik nem aludhat veled? Lehet fél. A fogzás is okozhat nyugtalan alvást. Hidd el neki sem jó. Az éjszakai etetőszékes evés nem jó. Dénes Ivett?- alvással foglalkozik.

De! Te vagy az anyukája,te ismered a legjobban. Biztos van megoldás.

Kitartás! Nem fog örökké tartani!

2022. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, én is a legjobban arra tippelek hogy éhes sokszor. Ha 2 dcl tápszer belecsúszik este az már jó, de nem tart sokáig. Fogak is közrejátszhatnak mert most bújik ki a jobb felső, de jobb alsó még sehol. Tehát lehet több fog is egyszerre jön most. Az éjszakai etetőszékes megoldás csak nagyon ritkán van, amikor már tényleg semmi sem jó. Szokott közöttünk aludni, de nem a legjobb megoldás, így ő sem mi sem alszunk jól. Nagyon sokszor ki van szellőztetve, az sem lehet gond. Most azt próbálom a napokban, hogy ne rajtunk hanem a kiságyban aludjon el, szokja hogy ott az alvás helye. Dénes Ivett könyve is megvan, de abból sem tudtam meg többet. Köszi, biztos hogy van megoldás, türelem is kell hozzá, csak az ember már egyre kimerültebb 😅

Köszönöm a válaszodat!

2022. dec. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!