Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy zajvédő fülesben altatni a babát?

Figyelt kérdés

Már persze ha nem szedi le magáról... De ha nem is szednè le, okozhat neki bármi bajt?


29 nm-es lakásban lakunk és ha alszik, szinte wc-re se tudok kimenni, mert mindenre felkel, plusz a parketta is recseg ropog, az meg luxus, hogy 2 órán keresztül akkor csak üljek amíg felkel... Viszont ha fülesben tudna aludni, akkor azalatt csomó mindent megtudnek csinálni...


Hülyeség?


2022. dec. 6. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megszokja, muszáj lesz, másképp nagyobb korában egyáltalán nem fog aludni.
2022. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, hanem orbitális baromság. A zajhoz kell szoktatni a gyereket.
2022. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni hogy komoly-e a kérdés.

De nyilván nem fog a fején maradni.

2022. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy szoktatni kéne a zajhoz. Gondolom nem akartok örökké lábujjhegyen járni. Majd hozzászokik.
2022. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hozzászokik. Csak jót teszel vele.
2022. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miert kell a normál zajoktól ennyire védeni a piciket! Nyilván nem egy metál koncertre kell elvinni, de neked is sokkal egyszerűbb dolgod lesz, ha környezet zajai nem fogják félelemmel eltölteni és felriasztani. A hasadban telibe kapja a te zajodat a beszédtől kezdve a folyamatos szívvereseden át a bélmozgasod zajait... Csak mi gondoljuk azt, hogy csönd van nekik bent, pedig dehogy!
2022. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk ezen a fehérzaj segített, pontosabban a pink noise, telefonról játszottam le, így aludtak el, és ment, ameddig el nem mentem aludni. Kb. 1,5-2 éves kor körül hagytuk el. Mindkét gyerekemmel rengeteget segített, a nappali altatásnál is. Ne legyen brutál hangos, és figyelj rá, hogy ne white noise, hanem pink noise legyen (pl. óceán morajlása), mert a white noiseról megoszlanak a vélemények, a pink noise-ról viszont kifejezetten jók.
2022. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen időközönként ébred fel? mondjuk 35-40 perc alvás után?
2022. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Azt hittem, te akarod felvenni a fülest :-) Tegnap volt egy nagyon ordítós aktatásunk.


A picinek inkább fehér zajt próbálnék. De ha nem szedi le magáról, próbálhatod a fülest is.


Nagyon jól hangzik a zajhoz szoktatás, de ha a legkisebb neszre fölébred most is, az nyilván kellemetlen, valamit tenni kell. Tkp eddig próbáltad hozzászoktatni a nyikorgó parkettához, nem ment, ez van.

2022. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

7-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy a nagyobbik gyerekem enyhe szenzoros, a legkisebb zajra is felebredt picikent, a wc lehuzasanak zajatol annyira megijedt, hogy keservesen sirt, es alig lehetett megnyugtatni. A kicsinel ez nincs, o jobban turte picikent is a zajokat. A nagy mar majdnem 7 eves, kb. 5 eves kora ota mar sokkal kevesbe zavarja, mint korabban, 3 eves koraig viszont 6-8x ebredt atlagosan.


Szoval feherzaj.

2022. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!