Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van erre valamilyen megoldás?...

Van erre valamilyen megoldás? Nálatok is előfordult?

Figyelt kérdés

2.5 éves kislányomnak hetek óta macerásak az éjszakái. Az elalvás még hagyján, de éjszaka nagyon gyakran, van, hogy óránként felébred. Megigazítom (vagy a férjem) a kisállatát, hálózsákját, esetleg iszik, de kezdek kifáradni. A védőnő szerint ebben a korban kezdenek élénkebbek lenni az álmok és az utolsó őrlők is kínozhatják (ennek más jelét nem látom).

Túl kell élni ezt az időszakot? Meddig fog vajon tartani?



2022. dec. 11. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Együtt alszotok? Ha igen, akkor lehet, hogy zavarja már. Nekem akkor csinálja ezt ha véletlenül elalszok mellette altatáskor.


Az is lehet, hogy valami megüli a hasát.

2022. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, de nem, külön szobában van tőlünk. 1 éves kora óta iszik tejet lefekvéshez. Lehetséges, hogy most kezdi el zavarni a hasát?
2022. dec. 11. 13:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nem 1 éves kora óta, akkor még a szoptatasról tejitalra állt át. De egy jó ideje lecseréltük tejre.
2022. dec. 11. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lecserélni a tejet valami tejmentes italra. Nálunk az óránkénti ébredést felváltotta a 11-12 órás alvás (ébredés nélkül). Semmi más jele nem volt a tejfehérje érzékenységnek.
2022. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszönöm!
2022. dec. 11. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 14hónaposom csinálja ezt. (Már nem szoptatom, tejet sem kap)14 hónapja nem aludtam 2óránál többet

A fiam 3.5 éves, de ő 13hónaposan elhagyta a szopást, azóta átaludsza az éjszakákat (elötte óránként kelt)

2022. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!