Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy alszik el a 1.5 évesetek?

Hogy alszik el a 1.5 évesetek?

Figyelt kérdés

Eddig cicin aludt de az utóbb pár napban úgy tűnik már nem igazán kell neki maga a cici, most meg vagyok lőve mert így nem alszik el.

Cumi, nyunyóka sose kellett neki. Hiaba teszek mellé egy macit, nem érdekli.

Már sír a faradtságtól, de nem veszi be a cicimet.


Nálatok hogyan volt a leszokás, hogy aludt el a Pici?


2022. dec. 16. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Összebújunk, megölelem, úgy.
2022. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Összebújva, cumival. 14hónapos, 4 hónapja nem cicizik
2022. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem ilyenkor mindig szökni akar sajnos.

Mondok mesét, suttogok, mondom neki, hogy a kutyus is alszik, mindenki alszik, shhh, énekelek is ha úgy van, de négykézlábra áll és lemászik az ágyról, vagy megprobalom visszatartani és összeveszünk 😅

2022. dec. 16. 13:49
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak most szokott le a cicin alvásról, érthető. Kell egy kis idő, mire egy új módszer kialakul.

Még attól szokott elaludni gyorsan, ha kicsit erőteljesebben simogatom a hátát, vagy enyhén paskolom a pelusát.

2022. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4

Én is próbálom ezeket, de nem jön be.

Igazából otleteket gyűjtök, masoknak mi jön be, hatha valamelyik nekünk is ☺️

2022. dec. 16. 14:42
 6/18 anonim ***** válasza:
férjed hogy altatja el?
2022. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk cumisüvegből tejet iszik (tudom, hogy a fogának nem a legjobb), majd cumi be, megfogja az alvókáját, és fogja, morzsolgatja a kezemet amíg elalszik.
2022. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nalunk is, 1,5 evesen nem aludt mar el szopi kozben.

Beraktam a kisagyba, ami az en agyam mellett volt, es ottmaradtam vele.

Nem akarta,m szivatni magam, hogy baromsagokra szoktatom ra mint paskolas,hajcsavargatas, ringatas meg hasonlok, mert az mindekttonkkel kicseszes.

En olvastam az agyban, o meg melletetm a kisagyban jatszott, enekelgetett, egyszercsak lefekudt es elaludt. Latta ott vagyok, nem volt gond. Par nap alatt raszokott erre, almossagtol fuggoen ez 10-30 perc volt. 2 evesen mar ott is hagytam siman a szobaban, es magatol ellaudt.

Szoktatas kerdese az egesz.

2022. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Férjem ringatja de nem akarok magam alá tenni azzal, hogy majd a 18 kilós gyereket kell ringatni fél órát. Főleg hogy tervezzük a kistesót.
2022. dec. 16. 15:14
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Csináld úgy ahogy. #8-as mondj. 1 hét és. aludni fog.

Ne szoktasd rá külső segítségre. Neki és neked is sokkal jobb lesz. Csak legyél jelen.

2022. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!