Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 20 hónaposan nem alszik éjjel?

20 hónaposan nem alszik éjjel?

Figyelt kérdés

20 hónapos a kislányom, pár hónapja már így van ez, eddig este 8kor aludt el és reggel fél 9kor kelt fel, közben kért vizet,ivott és vissza aludt.

Most egy katasztrófa, fél 10kor alszik el jobb esetben este, aztán éjjel ha felébred 2-3 körül nem alszik vissza csak 3-4óra múlva,5-6kor.


Nappal nem alszik sokat,1kor alszik 1-1.5órát,ahogy eddig is....de már nagyon fárasztó ez,neki lehet nem de nekünk igen.

Mi a gond? Nem jövök rá.

Vacsizni max 6ig szokott, aztán lefekvés előtt még tejet iszik.



2023. jan. 16. 04:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem fogzik.
2023. jan. 16. 04:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sajnos...

Én is ebben vagyok. Csak épp 4 hónapja.

18hónapos a lányom.

2023. jan. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnál másfél éves kora körül kezdődött ez. Két éves elmúlt, mire jobb lett. Rendesen le van fárasztva? Sokat kint van a levegőben napközben?
2023. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez volt mióta megtanult járni,aztán meguntam és alvás tréningbe kezdtem. Azóta bár a nappali alvás rosszabb lett,de éjszaka alszik mint a bunda.


[link]

2023. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked 8-tól fél 9-ig aludt? Meg nappal is? Az de jó! Nekünk 8-kor alszik, de 7-kor ébred, volt pár hónap mikor fél 6-kor. Nappal van, hogy fél órát alszik, jobb esetben másfelet. Havonta max 1-2x 2 órát. Szerintem nem fáradt eléggé. Ha kiszámolod, hogy este aludt eddig 12,5 órát, illetve nappal is, azért az bőven jó volt. Most valószínű kezd átállni a kevesebbre, 18 hónaposan van alvásborulás, ami eltarthat pár hónapig is. Viszont az brutális, hogy fent van 3-4 órát éjjel/hajnalban. Vagy a nappali alvásból csípj le, vagy többet levegőzzetek, mozogjatok.
2023. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindent megpróbálok, talán a több levegőzès lesz a megoldás, elég keveset vagyunk kint mert vagy esik vagy nagyon fúj a szél vagy havazik és -5,-10 fok között van :(

Na de ez van, mindenkinek kitartást és köszönöm a válaszokat !

Jó egészséget!

2023. jan. 18. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!