Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 honapos alvási regresszió...

4 honapos alvási regresszió borithatja az altatast, elalvast?

Figyelt kérdés
Az éjszakai alvassal egyenlore nincs gond lekopogom, 2x ebred, csak jussunk el az elalvasig. Ahogy napkozben is. Borzasztoan szenved amikor leteszem aludni, cumizik. És még így is nagyon nyugtalan és keveseket alszik. Alig tudja magát megnyugtatni. (mielőtt az jönne, hogy én nyugtassam, próbáltam sokszor de olben se tudom altatni).
2023. jan. 19. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Boríthatja, de Lehet már készülődő fogzás is, és ezer más tényező. Viszont amit megtanultam az elmúlt 10 hónap anyasága után, hogy semmi nem állandó, sem a jó, sem a rossz periódusok az alvásban 😅
2023. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt és csak a nappali altatási módszer nem vált be, az esti szerencsére igen. Kb.1-2 hét után visszatért minden a régibe. Én sok mellretétellel éltem túl. Kitartás!
2023. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos tapszeres, de nem alszik el a cuclis üvegen sem. Néha nem tudom hogy segíthetnek rajta. Próbálja magát altatni jár keze laba cumi a szajaba és nyugtalan kondik, sirdogal. Remélem jobb lesz idővel.
2023. jan. 19. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nálunk addig mindkét gyerek átaludta az éjszakát, utána viszont évekig nem.
2023. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta hogy alakul nálatok? Mi most töltjük majd a 4. Hónapot de 1hete tart a nem alvás. Először azt hittem nincs tejem de az valószínűleg van. Ordít a fáradságtól rángatja magát cicin is ha ölbe van akkor is. Ha sikerül elaludnia úgy ahogy te is írtad fél óra és dörzsöli a fejét a szemét és saját magát ébreszti fel. Sírós nyűgös egész nap. Éjjelente 2x ébred és valamikor 2 órát is felvan eddig átaludta az éjszakákat már nem. Kb mikor lesz jobb?
2023. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!