Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki fehér zajjal altatta a...

Aki fehér zajjal altatta a babáját, hogyan és mikor szoktatta le?

Figyelt kérdés
A lányom 7 hónapos, születése óta nagyon nehezen alszik, de a fehér zaj sokat segített. Viszont elég sok hátránya van, hogy anélkül nem alszik, pl. amikor elmegyünk otthonról. Valaki volt hasonló helyzetben? Mikor és hogyan sikerült leszoktatni a kicsit?
2023. jan. 23. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van feher zaj gep. Kis elemes. Azt be tudod tenni. Egy baratnom a babakocsiba a feher zajt mobillal rakta be a kicsi feje melle, mondjuk en nem szivesen tennek be a fej melle mobil eszkozt.
2023. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt meg tudjuk oldani, van youtube-on is fehér zaj, én a lábához szoktam tenni. Csak elég hülyén veszi ki magát, hogy akárhova megyünk, mindenki forgatja a fejét, hogy mi ez a hang? Ami nyilván nem a világ vége, csak jó lenne lassan leszoktatni, viszont egyelőre nem alszik nélküle.
2023. jan. 23. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemertem, miert erdekel, hogy vadidegen emberek nezik, hogy mi az a hang ? Ki nem sz@rja le ??


7 honapos meg boven pici, a baratnom masfel evese is meg vele alszik al , az enyem meg pl. ruhellte. Gyerektol fugg. \


Egyebkent ha vegig szol mikor alszik az kifejezetten karos, mert az agy nem tud pihenni, hisz mikor alszik, akkor is fel kell dolgoznia a zajt. A feher zajt addig szoktak hagyni, mig mely alvasba nem kerul, ez az elalvas utan kb. 20 perc. Utana kikapcsolni.


Amugy meg ez hozza a kerdest, ha egyesek olyanokra szoktatjak ra, hogy ugy alszik el, hogy simogatjak a 4 evest is, akkor a tied miert ne aludhatna el pl. feher zajra ?

2023. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!