Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A babám (4 hós) csak úgy...

A babám (4 hós) csak úgy alszik el, ha kinn sétálunk kendővel vagy babakocsizunk. Később kiságyba tudom szoktatni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

3 hónapos koráig kb. elaludt benti sétával is, vagy szopi után rajtam, most csak kinn döcögve. Konkrétan esőben is mennünk kell, mert benn nem alszik el, gondolom már unja a lakást. :D

Jó lenne, ha itthon lenne a kora délutáni alvása, főleg ha majd a nyári kánikula beköszön, akkor 40 fokban nem vinném ki. Lehet ezen még kár agyalnom, úgysem úgy lesz, ahogy most van? Segítsetek tapasztalt anyukák, ha ti is ebben a cipőben voltatok! :)



2023. jan. 25. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez? 4 hónaposan nekem is volt egy 2 hét ameddig semmi nem működött ami korábban de aztán visszatértünk a megszokotthoz.

Mondjuk az jó hogy ki tudtok menni sokat, én képtelen lennék napi 5x felöltözni és felöltöztetni a gyereket és levonszolni magam az emeletről meg vissza.

2023. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi is emeletesben lakunk, és nálunk nem is áll meg a lift, szóval nem egyszerű sajnos. Őszintén bevallom a középső altatást próbálom itthon megoldani, de hát elég kaotikus. Vagy összejön nagy nehezen egy kevés, vagy csak elrelaxálgat szopi közben, ami nem igazán alvás. Próbálom utána ringatni, nem szereti.

Kb. 4 hete vannak ezek az állapotok.

2023. jan. 25. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig még többször is megváltozhat az alvási szokása, de szerintem azt senki nem tudja megmondani, hogy a te babád meg fogja-e szokni a kiságyat. :) Minden gyerek más, nálunk pl. az első hónapokban aludt az ágyában, utána csak rajtunk/mellettünk elég sokáig.
2023. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy ilyen pici babának ezért felesleges a napirend, meg középső alvás meg ilyen h.lyeségek
2023. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hósan azenyém is csak kendőben aludt. Könnyen lehet, hogy még 3x megváltozik nyárig.
2023. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kendővel nem lenne nagy gondom, csak hát hóban, fagyban, szélben, esőben kijönni. Màr eléggé fárasztó őszintén szólva, hétköznap meg nincs segítségem. Csak a reggeli sétám átlag 8km.


Néha kezdek elgondolkozni én is, hogy most erőltessem-e az alvást, de hát elég nyűgös, gondolom akkor mégis kellene neki.

2023. jan. 25. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!