Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anya vagy apa kel fel a...

Anya vagy apa kel fel a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Nálunk éjszaka egyszer nagyon max kétszer sír fel. Olyankor táp pelus csere és alszik tovább.

Nagyjából 60-40 be kelünk fel anya javára.


2023. febr. 3. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk egyértelműen én (Anya) több okból kifolyólag. Az egyik az, hogy anyatejes, a másik, hogy a férjem megy dolgozni másnap, én meg itthon vagyok.

Egyébként maximum 2szer ébred éjszaka

2023. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én keltem többnyire,mert anyatejes és apa éjszakás. Ha itthon volt akkor ha épp nem kellett a tej akkor megtette apa is,de ez ritka volt😅
2023. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy átlagos éjszakán én kelek, vagyis az anyja.

Ez azt jelenti, hogy 1x eszik, meg párszor vissza kell adni a cumit. Egy ilyen éjszaka egyáltalán nem fárasztó számomra.

Ha viszont durva éjszakánk van, akkor kb.felesben kelünk fel. Most épp aktuális, mert náthás a kicsi, rengetegszer ébred, nehezen alszik vissza, orrspray, satöbbi.

2023. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én (anya), ha nem megy reggel a férjem dolgozni akkor mindketten. Én etetek (anyatejes), ő büfizteti és altatja vissza, hoz nekem inni..stb
2023. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka én keltem, mivel ő ment dolgozni.

De amikor hazajött mentem egy kicsit aludni

2023. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a legtöbb férfi egyszerűen evolúciós zsákutca, ezért nem ébred sokuk, ha a gyerek éjjel sír. 😂
2023. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 90%-ban az, aki nem dolgozik, hanem otthon van a gyerekkel (anya).
2023. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk én (anya), a férjem nem vállalkozik rá, sőt külön szobában alszik inkább (én meg a babával). Még az is zavarja, ha kimászkálok mellőle. Igaz, tényleg fontos a munkájához az éberség. Nekem pedig az együttalvással és szoptatással nem fárasztó éjszaka ébredni a babához. Mindkettőnknek megfelel így, bár kicsit zavar, hogy ennyire elzárkózik.
2023. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele arányban. A párom időnként fantasztikus, amikor erről van szó. Sokszor előfordult, főleg mikor alváshiánnyal küzdöttem, és ő volt a fittebb, hogy hagyott aludni egész éjjel, és csak mondta reggel, hogy hányszor volt fent a gyerek.
2023. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap a munkája miatt nincs itthon a férjem, de hétvégente szinte mindig ő kelt a lányunkhoz, amíg még kérte a tápszert éjszaka is
2023. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!